Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969421071
Pris fra 19 krtil 89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010
19 kr
Til butik
Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 m - 4.8 mm - UTP - CAT 5/5e - formet, knastfri, strenget - hvid, RAL 9010

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCU5-10CC-0300-W
EAN: 5901969421071
Varenr.: 996089866
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 3 m - white RAL 9010 - Hvid - 3m
29 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lanberg PCU5-10CC-0300-W netværkskabel 3 m - hvid, Cat5e U/UTP, RJ‑45
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lanberg PCU5-10CC-0300-W netværkskabel 3 m - hvid, Cat5e U/UTP, RJ‑45 billede

Produktinformation

Stabilt netværk med Cat5e Ethernet-kabelForbind router, switch eller computer med et pålideligt kablet netværk. Lanberg PCU5-10CC-0300-W er et 3 m hvidt Cat5e U/UTP-kabel med RJ‑45 han/han-stik, der giver en enkel og stabil løsning i hjemmet eller på kontoret. Den fleksible, flertrådede leder gør kablet nemt at lægge bag møbler eller langs paneler.Til dig der vil have enkel og driftssikker kabelføringKablet følger Cat5e-standarden med frekvens op til 100 MHz og er beklædt med PVC-kappe for solid, daglig brug. Ideelt som ethernet-kabel til internet, streaming og arbejde, hvor du ønsker en fast, kablet forbindelse uden besvær.Type: Netværkskabel (Ethernet)Kabelstandard: Cat5eSkærmning: U/UTP (UTP)Længde: 3 mFarve: HvidStik: RJ‑45 (han) til RJ‑45 (han)Leder: FlertrådetAWG: 26Frekvens: 100 MHzKappemateriale: PVC...

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.18g
EAN: 5901969421071
Varenr.: 2178030
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lanberg PCU5-10CC-0300-W netværkskabel 3 m - hvid, Cat5e U/UTP, RJ‑45
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK19 kr19 krKøb
2Proshop DK29 kr68 krKøb
3Boligcenter DK69 kr69 krKøb
4Vivas DK89 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010 i 72 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 20 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Lanberg CAT 5/5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid RAL 9010 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. mar. 202619 kr1 kr (5%)
26. mar. 202620 kr1 kr (5%)
24. mar. 202619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret