Gå til hovedindhold

Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19

LanbergHarddiskkabinetter og -beslagEAN: 5901969403701
Pris fra 48 krtil 79 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg AK-1201-S 49m Grå
48 kr
Til butik
Lanberg AK-1201-S 49m Grå billede

Produktinformation

Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: AK-1201-S
EAN: 5901969403701
Varenr.: 993864530
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lanberg AK-1201-S kabelstyringspanel 1U 19" - grå (RAL 7035)
-25%59 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lanberg AK-1201-S kabelstyringspanel 1U 19" - grå (RAL 7035) billede

Produktinformation

Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19"Lanberg AK-1201-S kabelstyringspanel er designet til at forbedre organiseringen og effektiviteten af din netværksopsætning. Dette 1U-panel passer ind i et standard 19-tommers rack og giver en løsning til styring af kabler og reducerer rod i server- og udstyrsracks. Med en højde på 1 rack-enhed er det en pladsbesparende tilføjelse, der sikrer, at dine kabler er pænt arrangeret for forbedret luftstrøm og tilgængelighed.GenereltBredde: 6 cmFås i farverne: Grå, RAL 7035Højde: 5 cmHøjde (rackenheder): 1ULængde: 49 mProdukttype: Panel til kabelstyringVægt: 545 gDiverseRackstørrelse: 19"ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Kabler
Vægt: 0.57g
EAN: 5901969403701
Varenr.: 2092759
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19
72 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lanberg AK-1201-S kabelstyringspanel 1U 19" - grå (RAL 7035)
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK48 kr48 krKøb
2Boligcenter DK59 kr59 krKøb
3CS MEGASTORE DK72 kr111 krKøb
4Vivas DK79 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19

PriceData har fulgt prisen på Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19 i 161 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Lanberg AK-1201-S - Panel til kabelstyring - 49 m - grå, RAL 7035 - 1U - 19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202648 kr1 kr (2%)
24. maj 202649 kr1 kr (2%)
17. maj 202650 kr2 kr (4%)
10. maj 202652 kr1 kr (2%)
6. maj 202653 kr1 kr (2%)
5. maj 202652 kr1 kr (2%)
3. maj 202653 kr1 kr (2%)
26. apr. 202654 kr1 kr (2%)
19. apr. 202655 kr2 kr (4%)
11. apr. 202657 kr32 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret