Gå til hovedindhold

Lampa UV/LED do paznokci Medisana ND 880

MedisanaNegletørrereEAN: 4015588854712
Pris fra 127 krtil 209 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Lampa UV/LED do paznokci Medisana ND 880 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Medisana Nd 880 Uv/Led Neglelampe Hvid
127 kr
Til butik
Medisana Nd 880 Uv/Led Neglelampe Hvid billede

Produktinformation

Medisana - 85471 - Neglelampe - Uv/Led - Hvid - Hurtig Tørring - Ergonomisk Design

Produktspecifikationer

Mærke: MEDISANA
Artikel nr.: 85471
EAN: 4015588854712
Varenr.: 1003744930
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lampa UV/LED do paznokci Medisana ND 880
142 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UV/LED neglelamp Medisana ND 880 - hvid
189 kr
Til butik
UV/LED neglelamp Medisana ND 880 - hvid billede

Produktinformation

Fordele ved UV/LED neglelampSkab salonlignende resultater derhjemme med Medisana ND 880. Den kombinerer UV og LED-lys i én kompakt enhed, så dine gellakker og negleprodukter hærder jævnt og ser flotte ud. Et klart LCD-display viser tiden, og det afrundede design giver god plads til hænden. Praktisk til både begyndere og rutinerede negleentusiaster.Brugervenlig og praktisk i hverdagenMed 30 LED-lyskilder og en tydelig tænd/sluk-knap er lampen enkel at betjene. Den har aftagelig bund for nem rengøring og komfortabel håndplacering. Enheden er let med en vægt på 0,5 kg og passer på bordet uden at fylde, mens displayet hjælper dig med at holde styr på hærdetiden.Type: UV + LEDFarve: HvidDisplay: LCDAntal LED-lys: 30Integreret timer: NejAftagelig bund: JaTænd/sluk-knap: JaLet at bruge: JaHukommelsesfunktion: JaStrømkrav: 5 VAC-indgang: 100 – 240 V, 50 – 60 HzMål: H 11,5 × B 23,6 × D 19,5 cmVægt: 0,5 kgAdvarsler: Efterlad ikke enheden uden opsyn under brug; holdes væk fra børn; undgå direkte kontakt med væsker....

Produktspecifikationer

Mærke: Medisana
Kategori: Uv lamper
Vægt: 0.97g
EAN: 4015588854712
Varenr.: 1926323
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UV/LED neglelamp Medisana ND 880 - hvid
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lampa UV/LED do paznokci Medisana ND 880 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lampa UV/LED do paznokci Medisana ND 880 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK127 kr127 krKøb
2CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
3Boligcenter DK189 kr189 krKøb
4Vivas DK209 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lampa UV/LED do paznokci Medisana ND 880

PriceData har fulgt prisen på Lampa UV/LED do paznokci Medisana ND 880 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Lampa UV/LED do paznokci Medisana ND 880. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Lampa UV/LED do paznokci Medisana ND 880 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026127 kr22 kr (15%)
23. maj 2026149 kr1 kr (1%)
22. maj 2026148 kr21 kr (17%)
20. maj 2026127 kr6 kr (5%)
3. maj 2026133 kr1 kr (1%)
2. maj 2026132 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026133 kr16 kr (11%)
23. apr. 2026149 kr37 kr (33%)
20. apr. 2026112 kr24 kr (18%)
19. apr. 2026136 kr110 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret