Gå til hovedindhold

Fresh LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT

FreshEludstyrEAN: 7318115000130
Pris fra 97,83 krtil 145 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 47,17 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 9. maj

Sammenlign priser på LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.83 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT
97,83 kr
Til butik
LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT billede

Produktinformation

Lamelrist 150x150 mm, hvid uden bagkant.

Produktspecifikationer

EAN: 7318115000130
Varenr.: 15845057429839
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Fresh lamelrist, 150x150 mm, hvid
100 kr
Til butik
Fresh lamelrist, 150x150 mm, hvid billede

Produktinformation

Fresh selvlukkende rist til udvendigt aftræk Fresh lamelrist i hvid plast er en praktisk løsning til udvendige aftræk, hvor du ønsker at beskytte mod træk, kulde og uønsket luftindtrængning. De selvlukkende lameller åbner automatisk, når der er lufttryk f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fresh
Kategori: Ventilation
Farve: white
Størrelse: 150x150 mm
EAN: 7318115000130
Varenr.: 4278000139
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fresh lamelrist - 150x150 - hvid
100 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fresh lamelrist, 150x150 mm, hvid
109 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fresh Lamelrist 150 x 150 mm hvid
111 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fresh Lamelrist 150 x 150 mm hvid
116 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fresh lamelrist, 150x150 mm, hvid
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN97,83 kr97,83 krKøb
2CompletVVS100 kr100 krKøb
3LavprisVærktøj100 kr100 krKøb
4Greenline109 kr109 krKøb
5CS MEGASTORE DK111 kr150 krKøb
6Elvvs.dk116 kr116 krKøb
7BilligVVS DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT

PriceData har fulgt prisen på LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT i 181 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 97,83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 97,83 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LAMELRIST 150X150MM HVID UDEN BAGKANT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202697,83 kr8,83 kr (10%)
27. maj 202689 kr8,83 kr (9%)
26. maj 202697,83 kr8,83 kr (10%)
20. maj 202689 kr1 kr (1%)
9. maj 202688 kr1 kr (1%)
18. mar. 202689 kr4 kr (4%)
17. mar. 202693 kr4 kr (4%)
24. jan. 202689 kr5 kr (5%)
23. jan. 202694 kr5 kr (6%)
16. jan. 202689 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret