Gå til hovedindhold

Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman)

LacosteParfume og eau de cologneEAN: 3386460149457
Pris fra 170 krtil 465 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 295 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman)
170 kr
Til butik
Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lacoste
Kategori: Eau de Toilette til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 3386460149457
EAN: 3386460149457
Varenr.: 20858151
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml
170 kr
Til butik
Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml billede

Produktinformation

Lacoste, Touch of Pink, Eau De Toilette, 50 ml Lacoste - Touch of Pink Eau de Toilette er en livlig, feminin og ungdommelig duft med en frisk og energisk karakter. Duften åbner med en sprød og frugtig kombination af appelsin, koriander og kardemomme, som giver et let krydret og opløftende første indtryk. I hjertet udfolder sig en feminin blomsterbuket af jasmin og violetblade, der tilfører blødhed og en let romantisk elegance. Basen afrundes med sandeltræ og musk, som giver en varm, ren og behagelig finish på huden. Duftnoter: Topnoter: Appelsin, koriander, kardemomme Hjertenoter: Jasmin, violetblade Bundnoter: Sandeltræ, musk Helhedsindtrykket er en frisk floral-frugtig duft med et legende og energisk udtryk. Touch of Pink er let, sporty og feminin - perfekt til hverdagsbrug, hvor du ønsker en glad og ubesværet signaturduft med et ungdommeligt twist.

Produktspecifikationer

Mærke: Lacoste
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460149457
EAN: 3386460149457
Varenr.: 3275467
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lacoste Touch of Pink EDT, 50 ml.
-43%334 kr
Før 585 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lacoste Touch of Pink EDT, 50 ml. billede

Produktinformation

Lacoste Touch Of Pink er en frisk, livsglad, feminin holdning til livet. Ingen falske forestillinger, kun den fascinerende begejstring, der præger en kvinde, som er tro over for sig selv. Lev dit liv og gå efter dét, der gør dig lykkelig: det er den stemn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lacoste
EAN: 3386460149457
Varenr.: LACOS0023
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lacoste Touch Of Pink Pour Femme EDT 50 ml
-25%348,75 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lacoste Touch Of Pink Eau de Toilette 50 ml
-10%355 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lacoste Touch of Pink Eau de Toilette - 50 ml
383 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lacoste Touch Of Pink Eau de Toilette 50 ml
465 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK170 kr209 krKøb
2Proshop DK170 kr209 krKøb
3Brandshop334 kr334 krKøb
4NiceHair.dk348,75 kr348,75 krKøb
5Cocopanda DK355 kr355 krKøb
6NordicFeel DK383 kr383 krKøb
7Lyko DK465 kr465 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman)

PriceData har fulgt prisen på Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 170 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette 50 ml (woman) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026170 kr19 kr (10%)
5. maj 2026189 kr19 kr (11%)
28. apr. 2026170 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026172 kr16 kr (9%)
1. mar. 2026188 kr1 kr (1%)
28. feb. 2026189 kr6 kr (3%)
24. feb. 2026183 kr2 kr (1%)
20. jan. 2026185 kr1 kr (1%)
17. dec. 2025184 kr4 kr (2%)
13. dec. 2025188 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret