Gå til hovedindhold

Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette - 100 ml

LacosteParfume og eau de cologneEAN: 3386460149242
Pris fra 363 krtil 650 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 287 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 306 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette - 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 363 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraîche Eau de Toilette 100ml
363 kr
Til butik
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraîche Eau de Toilette 100ml billede

Produktinformation

Lacoste - L.12.12 Rose Eau Fraîche Eau de Toilette 100ml Lacoste - L.12.12 Rose Eau Fraîche Eau de Toilette er en frisk, feminin og let duft med en sprudlende og moderne karakter, inspireret af Lacostes ikoniske polo-univers. Duften åbner med en lys og energisk kombination af røde frugter og citrus, som giver et friskt og opløftende første indtryk. I hjertet udvikler den sig med rose og florale noter, der tilfører en blød, feminin og elegant blomsterkarakter. Basen afrundes med musk og trænoter, som giver en ren, let og behagelig finish på huden. Duftnoter: Topnoter: Røde frugter, citrus Hjertenoter: Rose, florale noter Bundnoter: Musk, trænoter Helhedsindtrykket er en frisk floral-frugtig duft med en let og luftig elegance. L.12.12 Rose Eau Fraîche er moderne, feminin og ubesværet - perfekt til hverdagsbrug, hvor du ønsker en ren, frisk og naturlig signaturduft med et sporty twist.

Produktspecifikationer

Mærke: Lacoste
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: LACLC008A01
EAN: 3386460149242
Varenr.: 3476407
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Edt Spray 100 ml
418 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette 100 ml
-20%472 kr
Før 590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette 100 ml billede

Produktinformation

L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette frigives i en forfriskende eksplosion, hvor blodappelsin og grapefrugt blandes med kraftige noter af solbær og cedertræ. En eksplosion af vitalitet der giver en spændende komfort.

Produktspecifikationer

Mærke: Lacoste
Kategori: Parfume
Artikel nr.: LACLC008A01
EAN: 3386460149242
Varenr.: 3302368
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette - 100 ml
483 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette 100 ml
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK363 kr402 krKøb
2Teknikproffset DK418 kr467 krKøb
3Cocopanda DK472 kr472 krKøb
4NordicFeel DK483 kr483 krKøb
5Lyko DK650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette - 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 306 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 427 kr.

Den nuværende pris på 363 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026363 kr55 kr (13%)
21. apr. 2026418 kr112 kr (37%)
11. apr. 2026306 kr2 kr (1%)
22. mar. 2026308 kr11 kr (3%)
21. mar. 2026319 kr11 kr (4%)
20. mar. 2026308 kr195 kr (39%)
28. feb. 2026503 kr17 kr (3%)
26. feb. 2026520 kr46 kr (10%)
11. feb. 2026474 kr104,39 kr (28%)
7. feb. 2026369,61 kr104,39 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret