Gå til hovedindhold

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray - Mand - 150 ml

LacosteDeodorant og anti-perspirantEAN: 8005610668987
Pris fra 79 krtil 128 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70,01 kr 13. maj

Sammenlign priser på Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray - Mand - 150 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lacoste L.12.12 Blanc Pour Lui - 150 ml
79 kr
Til butik
Lacoste L.12.12 Blanc Pour Lui - 150 ml billede

Produktinformation

Deodorantspray Lacoste L.12.12 Blanc giver en træagtig aromatisk duft til mænd med noter af grapefrugt, kardemomme, vetiver og blød ruskind. Inspireret af den ikoniske Lacoste poloshirt afslører denne deo spray en moderne maskulinitet, der er skabt til at holde huden frisk og behageligt duftende hele dagen. Flasken og yderemballagen har det karakteristiske "petit piqué"-mønster og et ægte broderet Lacoste-krokodillemærke. Træagtig aromatisk duftprofil Duftnoter: grapefrugt, kardemomme, vetiver, blød ruskind Designet til brug under armene på ren, tør hud Ikonisk "petit piqué"-mønster på flaske og emballage Broderet Lacoste-krokodillemærke på flasken En raffineret deodorantspray til hverdagen, der kombinerer komfort, elegance og Lacoste's karakteristiske stil.

Produktspecifikationer

Mærke: Lacoste
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8005610668987
EAN: 8005610668987
Varenr.: 2909787
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray - Mand - 150 ml
97,68 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lacoste - L 12 12 Blanc White Deodorant Spray - 150 ml
-54%99 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lacoste L.12.12 Blanc Deodorant Spray 150 ml
110 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray 150ml
-44%128 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray - Mand - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray - Mand - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK79 kr118 krKøb
2CS MEGASTORE DK97,68 kr136,68 krKøb
3BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
4EauDeParfum.dk110 kr110 krKøb
5Teknikproffset DK128 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray - Mand - 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray - Mand - 150 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 70,01 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray - Mand - 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Deo Spray - Mand - 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202679 kr8,99 kr (13%)
13. maj 202670,01 kr8,99 kr (11%)
13. apr. 202679 kr7 kr (8%)
26. mar. 202686 kr1 kr (1%)
24. mar. 202687 kr1 kr (1%)
3. mar. 202688 kr1 kr (1%)
20. feb. 202689 kr1 kr (1%)
30. jan. 202688 kr1 kr (1%)
29. jan. 202689 kr1 kr (1%)
26. jan. 202688 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret