Gå til hovedindhold

Boligcenter Lace Gardin Med Gardiner Blomstret 245 X 500 Cm Polyester

BoligcenterVinduesudsmykningEAN: 8721158700179
Pris fra 209 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lace Gardin Med Gardiner Blomstret 245 X 500 Cm Polyester og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gardiner med gardiner Hvid 500x100cm Polyester
-42%209 kr
Før 362 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardiner med gardiner Hvid 500x100cm Polyester billede

Produktinformation

Disse lysfiltrerende gardiner pifter virkelig ethvert rum op med deres fede, moderne design. De er lavet af glat, gennemsigtigt stof, som lader naturligt lys komme ind, mens de holder tingene private. Perfekte til din stue eller dit soveværelse, tilføjer det gennemsigtige materiale et strejf af elegance til din indretning. Du vil elske den stilfulde stemning og den lige-fra-hånd blanding af lys og stil med disse brugervenlige gardiner. Letvægtsdesign: Disse gardiner er super lette, så de er nemme at håndtere. De giver privatliv og filtrerer lys uden at være tunge. Hæng dem hvor som helst og nyd deres subtile dækning og næsten usynlige tilstedeværelse.Manuelt betjeningssystem: De kommer med en simpel manuel opsætning, så du nemt kan åbne og lukke dem. Træk bare i stoffet med hånden for at tilpasse dit privatliv eller lysindfald. Det holder det afslappet og stilfuldt.Gennemsigtig stil: Lavet i et gennemsigtigt materiale, så du kan bevare privatlivet mens du stadig nyder naturligt lys. De forvandler skarpt sollys til et blødt skær, der lyser rummet op uden at blokere for udsigten.Rod Pocket System: At hænge disse gardiner op er super nemt med rod pocket opsætningen. Lommen syet i toppen holder stangen på plads. Det giver ikke bare et strømlinet udseende, men gør også installationen let, så du ikke har brug for noget fancy værktøj.Sommerbrug: Fantastiske til sommer, booster disse gardiner den luftige følelse i dit rum. De lader en brise komme ind, holder dig kølig og oplyser stemningen. Perfekte til de varmere måneder, hvor tunge gardiner bare ikke er sagen. Farve: HvidMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 500 x 245 CM (L x B)Vægt: 0.9 kgLet i vægtSlidstærkIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1xGardineAntal varer: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Gardiner og Tilbehør
Vægt: 1.05g
EAN: 8721158700179
Varenr.: 1742668
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Gardiner med gardiner Hvid 500x100cm Polyester
-40%230 kr
Før 382 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardiner med gardiner Hvid 500x100cm Polyester billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Gardiner og Tilbehør
Størrelse: 500 x 245 cm
Vægt: 1.05g
EAN: 8721158700179
Varenr.: 1742668
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gardiner med gardiner Hvid 500x100cm Polyester
-40%230 kr
Før 382 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardiner med gardiner Hvid 500x100cm Polyester billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Gardiner og Tilbehør
Størrelse: 500 x 245 cm
Vægt: 1.05g
EAN: 8721158700179
Varenr.: 1742668
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lace Gardin Med Gardiner Blomstret 245 X 500 Cm Polyester
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lace Gardin Med Gardiner Blomstret 245 X 500 Cm Polyester koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lace Gardin Med Gardiner Blomstret 245 X 500 Cm Polyester koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK209 kr209 krKøb
2Livera DK230 kr299 krKøb
3Vivas DK230 kr299 krKøb
4BoligRetning399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lace Gardin Med Gardiner Blomstret 245 X 500 Cm Polyester

PriceData har fulgt prisen på Lace Gardin Med Gardiner Blomstret 245 X 500 Cm Polyester i 169 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 247 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Lace Gardin Med Gardiner Blomstret 245 X 500 Cm Polyester. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Lace Gardin Med Gardiner Blomstret 245 X 500 Cm Polyester de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026209 kr90 kr (30%)
22. apr. 2026299 kr40 kr (15%)
31. mar. 2026259 kr10 kr (4%)
25. mar. 2026249 kr50 kr (17%)
24. mar. 2026299 kr50 kr (20%)
20. mar. 2026249 kr50 kr (17%)
19. mar. 2026299 kr50 kr (20%)
14. mar. 2026249 kr50 kr (17%)
4. feb. 2026299 kr100 kr (50%)
2. feb. 2026199 kr100 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret