Gå til hovedindhold

NO NAME Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK)

NO NAMELabelmaskinerEAN: 4977766769181
Pris fra 700 krtil 1.169 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 469 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 681 kr 6. maj

Sammenlign priser på Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 700 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother QL-800 Direct thermal
700 kr
Til butik
Brother QL-800 Direct thermal billede

Produktinformation

Brother QL-800 - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 148 mm/sek. - USB 2.0, USB vært - skærer

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: QL800ZG1
EAN: 4977766769181
Varenr.: 992139462
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK)
1.149 kr
Til butik
Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK) billede

Produktinformation

Effektiv labelprinter til kontor og lagerBrother QL-800 er en pålidelig labelprinter til hurtig og tydelig mærkning. Den direkte termiske teknologi giver skarpe resultater i op til 300 × 600 DPI, og du kan printe i både sort og rød for ekstra synlighed. Med en hastighed på op til 148 mm/sek håndterer den både adresser, hyldemærker og forsendelser uden ventetid.Nem opsætning og fleksibel udskrivningTilslut via USB 2.0 og print fra både Windows og Mac. Printeren understøtter DK-tape med automatisk registrering af tape-størrelse og har indbygget skæreenhed til pæne, ensartede etiketter. Understøttelse af mange stregkodetyper gør den velegnet til inventar, lager og post.Printteknologi: Direkte termiskOpløsning: 300 × 600 DPIUdskrivningshastighed: 148 mm/sek, 93 etiketter/minMaks. udskriftsbredde: 6,1 cmMaks. udskriftshøjde: 5,8 cmMaks. etikettelængde/-bredde: 1 m / 6,2 cmFarver: Sort, rødForbindelse: USB 2.0 (kablet)Kompatibilitet: Windows, MacAutocutter: JaBarcodetyper: EAN, UPC, Code 39/128, QR, Data Matrix m.fl.Hukommelse: 6 MB; Labelhukommelse: 99 etiketterStrøm: 220–240 V, automatisk slukMål (H × B × D): 23 × 26,2 × 18,5 cmVægt: 2,01 kgFarve: Sort/grå; Kabinet: Plastik...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Rodekassen
Vægt: 2.26g
EAN: 4977766769181
Varenr.: 1998794
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK)
1.169 kr
Til butik
Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Rodekassen
Vægt: 2.26g
EAN: 4977766769181
Varenr.: 1998794

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK700 kr700 krKøb
2Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
3Vivas DK1.169 kr1.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK)

PriceData har fulgt prisen på Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 681 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 759 kr.

Den nuværende pris på 700 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Labelprinter Brother QL-800 - direkte termisk, farve, 300 × 600 DPI, 148 mm/sek, kablet (DK) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026700 kr1 kr (0%)
22. maj 2026699 kr35 kr (5%)
14. maj 2026734 kr115 kr (14%)
8. maj 2026849 kr168 kr (25%)
6. maj 2026681 kr53 kr (7%)
5. maj 2026734 kr53 kr (8%)
4. maj 2026681 kr158 kr (19%)
3. maj 2026839 kr105 kr (14%)
28. mar. 2026734 kr48 kr (6%)
8. mar. 2026782 kr57 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret