Gå til hovedindhold

NO NAME La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5)

NO NAMETøjEAN: 8020647962150
Pris fra 849 krtil 919 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 829 kr 5. maj

Sammenlign priser på La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5)
849 kr
Til butik
La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5) billede

Produktinformation

La Sportiva Tarantulace er designet til klatrere, der ønsker en sko med god støtte og komfort til lange klatresessioner. Overdelen er fremstillet af ruskind i en tubulær konstruktion, der tilpasser sig foden over tid, mens den 1,8 mm LaSpoFlex mellemsål g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: La Sportiva
Kategori: Klatresko til kvinder
Farve: Grøn (OLIVE/TIGER)
Størrelse: 44,5
EAN: 8020647962150
Varenr.: 8020647962150
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Klatresko Tarantulace - olive tiger
899 kr
Til butik
Klatresko Tarantulace - olive tiger billede

Produktinformation

Alsidige klatresko til klatrevæg og klippeTarantulace er et par brugervenlige klatresko designet til dig, der vil have et sikkert greb og præcis snøring på både indendørs klatrevæg og udendørs ruter. Den olivengrønne overdel kombineret med orange detaljer giver et sporty udtryk, der skiller sig ud på væggen. Den klassiske snørelukning gør det let at finjustere pasformen langs hele foden, så du får komfort og kontrol på trin og små greb.Komfort og kontrol i samme skoDen omsluttende gummikant og solide tåboks hjælper med stabilitet ved kanter og toe-hooks, mens hælgrebet støtter ved heel-hooks og afsæt. Snøresystemet giver mulighed for at spænde præcist, så skoen sidder tæt uden at gå på kompromis med komforten under længere sessioner.Produkttype: Klatresko med snørelukningFarve: Olive tiger (olivengrøn med orange detaljer)Kategori: Tøj og tilbehør – sko...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Sko
Vægt: 5.6g
EAN: 8020647962150
Varenr.: 2114554
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Klatresko Tarantulace - olive tiger
919 kr
Til butik
Klatresko Tarantulace - olive tiger billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Sko
Vægt: 5.6g
EAN: 8020647962150
Varenr.: 2114554

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk849 kr849 krKøb
2Boligcenter DK899 kr899 krKøb
3Vivas DK919 kr998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5)

PriceData har fulgt prisen på La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5) i 160 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 832 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for La Sportiva Tarantulace (Grøn (OLIVE/TIGER) 44,5) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026849 kr50 kr (6%)
24. maj 2026899 kr50 kr (6%)
8. maj 2026849 kr20 kr (2%)
7. maj 2026869 kr40 kr (5%)
5. maj 2026829 kr20 kr (2%)
15. jan. 2026849 kr170 kr (25%)
27. dec. 2025679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret