Gå til hovedindhold

NO NAME La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39)

NO NAMETøjEAN: 8020647055463
Pris fra 1.049 krtil 1.532 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 483 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39)
-30%1.049 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39) billede

Produktinformation

La Sportiva Mens Katana Laces er designet til klatrere, der søger en sko med en moderat aggressiv og let asymmetrisk profil, hvilket giver en balance mellem følsomhed og støtte. Overdelen er en kombination af ruskind og mikrofiber i en tubulær konstruktio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: La Sportiva
Kategori: Klatresko til mænd
Farve: Gul (YELLOW/BLACK)
Størrelse: 39
EAN: 8020647055463
Varenr.: 8020647055463
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Klatresko La Sportiva Katana Laces - gul/sort - str. 39
1.369 kr
Til butik
Klatresko La Sportiva Katana Laces - gul/sort - str. 39 billede

Produktinformation

Alsidige klatresko til sport og boulderingLa Sportiva Katana Laces i gul/sort er et populært valg til klatrere, der ønsker præcision og støtte på både klatrevæg og klippe. I størrelse 39 kombinerer skoen snørelukning for individuel pasform med et markant design i gule og sorte paneler. Det strømlinede look og den omsluttende konstruktion giver et sikkert greb på små trin og kanter, så du kan fokusere på bevægelsen.Hvorfor vælge Katana Laces?Med snørebånd kan du finjustere pasformen hele vejen fra tå til vrist, hvilket er en fordel ved tekniske ruter og lange sessioner. Skoens profil og kantnære gummidække hjælper med at overføre kraften effektivt, mens den robuste hæl understøtter hælkroge. Det iøjnefaldende design er funktionelt og præcist, skabt til klatrere, som vil have en sko, der kan lidt af det hele.Til hvem?Katana Laces er et stærkt bud til både øvede og ambitiøse begyndere, der søger en alsidig klatresko til træning, sportsklatring og bouldering. Farven gul/sort giver et sporty præg, og størrelsen 39 passer dig, der bruger denne størrelse i klatresko.Produkttype: Klatresko med snørebåndModel: Katana LacesFarve: Gul/sortStørrelse: 39Brand: La Sportiva...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Sko
Vægt: 1.43g
EAN: 8020647055463
Varenr.: 1926780
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Klatresko La Sportiva Katana Laces - gul/sort - str. 39
1.389 kr
Til butik
Klatresko La Sportiva Katana Laces - gul/sort - str. 39 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Sko
Vægt: 1.43g
EAN: 8020647055463
Varenr.: 1926780
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Buty katana laces-yellow-black-39 LA SPORTIVA
1.532 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk1.049 kr1.049 krKøb
2Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb
3Vivas DK1.389 kr1.468 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.532 kr1.532 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39)

PriceData har fulgt prisen på La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39) i 83 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 1.541 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.237 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for La Sportiva Mens Katana Laces F2023 model (Gul (YELLOW/BLACK) 39) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.049 kr320 kr (23%)
24. maj 20261.369 kr320 kr (31%)
8. maj 20261.049 kr320 kr (23%)
7. maj 20261.369 kr320 kr (31%)
11. apr. 20261.049 kr492 kr (32%)
10. apr. 20261.541 kr492 kr (47%)
8. apr. 20261.049 kr487 kr (32%)
7. apr. 20261.536 kr487 kr (46%)
14. mar. 20261.049 kr259 kr (20%)
13. mar. 20261.308 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret