Gå til hovedindhold

La Roche-Posay La Rocheposay Mela B3 Serum 30ml Intensive Antidark Spots Serum

La Roche-PosayLotion og fugtighedscreme10% niacinamid og MelasylDaglig hudpleje mod pigmentpletterEAN: 3337875890021

Avanceret serum med 10% niacinamid til bekæmpelse af pigmentpletter. Testet på alle hudtyper og farver med synlige resultater efter én uge. Læs mere

Pris fra 280 krtil 409 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 24. mar.

Sammenlign priser på La Rocheposay Mela B3 Serum 30ml Intensive Antidark Spots Serum og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 280 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
La Rocheposay Mela B3 Serum 30ml Intensive Antidark Spots Serum
280 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
La Roche LRP Mela B3 Anti-Stain Serum 30 ml
300 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
La Roche-Posay Mela B3 Dark Spot Serum 30ml
329 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
La Roche-Posay Mela B3 Serum 30 ml
-19%339 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Parsa Beauty Neglefil 1 stk
385 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
La Roche Posay - Mela B3 Serum - 30 ml
-7%389 kr
Før 420 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
La Roche-Posay Mela B3 Serum 30 ml
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Rocheposay Mela B3 Serum 30ml Intensive Antidark Spots Serum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Rocheposay Mela B3 Serum 30ml Intensive Antidark Spots Serum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK280 kr319 krKøb
2Teknikproffset DK300 kr349 krKøb
3Proshop DK329 kr368 krKøb
4NiceHair.dk339 kr339 krKøb
5Skinsense385 kr385 krKøb
6BilligParfume.dk389 kr389 krKøb
7Lyko DK409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

La Roche-Posay Mela B3 Serum 30 ml

La Roche-Posay

Avanceret serum med 10% niacinamid til bekæmpelse af pigmentpletter. Testet på alle hudtyper og farver med synlige resultater efter én uge.

• pigmentpletter serum
• niacinamid serum
• hudtone serum
• mørke pletter
• La Roche Posay serum
• Daglig hudpleje mod pigmentpletter
• 10% niacinamid og Melasyl

Beskrivelse

La Roche-Posay Mela B3 Serum er et avanceret serum designet til at bekæmpe pigmentpletter og ujævn hudtone. Med 10% niacinamid, Melasyl og hyaluronsyre reducerer det synlige pigmentpletter fra sol, alder og akne. Den lette serum-konsistens absorberes hurtigt og styrker hudbarrieren samtidig med at give fugt. Allerede efter én uge viser kliniske tests synlige resultater med klarere, mere jævn hudtone. Testet på alle hudfarver og velegnet til sensitiv hud. Perfekt til daglig brug på ansigt, hals og hænder.

Specifikationer

Brug:Morgen og aften
Hudtype:Alle hudtyper, sensitiv hud
Volumen:30 ml
Anvendelse:Ansigt, hals, hænder
Resultater:Synlige efter 1 uge
Testet på:Alle hudfarver
Hovedingrediens:10% Niacinamid
Særlige ingredienser:Melasyl, hyaluronsyre

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan serummet bruges på følsom hud?

Ja, produktet er udviklet for optimal tolerance og velegnet til følsom hud og alle hudtyper.

Hvor hurtigt ser man resultater?

Synlige resultater opleves allerede efter 1 uge ifølge kliniske tests med 73 deltagere.

Kan det bruges sammen med andre serummer?

Ja, brug C-vitamin serum om morgenen og Mela B3 om aftenen. Start gradvist for at vænne huden til det.

Hjælper det mod akne ar?

Ja, serumet er effektivt mod mørke pletter og mærker efter akne samt pigmentpletter.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for La Rocheposay Mela B3 Serum 30ml Intensive Antidark Spots Serum

PriceData har fulgt prisen på La Rocheposay Mela B3 Serum 30ml Intensive Antidark Spots Serum i 178 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 280 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for La Rocheposay Mela B3 Serum 30ml Intensive Antidark Spots Serum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for La Rocheposay Mela B3 Serum 30ml Intensive Antidark Spots Serum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026280 kr6 kr (2%)
29. maj 2026286 kr14 kr (5%)
28. maj 2026300 kr5 kr (2%)
27. maj 2026305 kr3 kr (1%)
21. maj 2026302 kr6 kr (2%)
18. maj 2026308 kr7 kr (2%)
16. maj 2026301 kr5 kr (2%)
14. maj 2026296 kr6 kr (2%)
13. maj 2026290 kr10 kr (3%)
11. maj 2026300 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret