Gå til hovedindhold

La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse

La Roche-PosayAnsigtsrensEAN: 3337875528092
Pris fra 115 krtil 129 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100,5 kr 5. apr.

Sammenlign priser på La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
La Roche-Posay Eau Micellar Water Ultra, 200 ml.
115 kr
Til butik
La Roche-Posay Eau Micellar Water Ultra, 200 ml. billede

Produktinformation

Eau Micellar Water Ultra er en 3-i-1 rensevand til fedtet og uren hud. Ansigtsrensen fjerner øjeblikkeligt skidt, snavs og makeup fra ansigt oh hals og renser huden.

Produktspecifikationer

Kategori: La Roche-Posay
EAN: 3337875528092
Varenr.: LAROP0003
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
La Roche-Posay 3-i-1 rensevand Flakon 200 ml
125 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse
129 kr
Til butik
La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse billede

Produktinformation

Renser huden mildt og fjerner effektivt makeup. Beroliger huden. Optimal tolerance. Uden parfume.Påføres med vat, skal ikke skylles af med vand. Må ikke indtages. La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse

Produktspecifikationer

Kategori: Micellar Water
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: VDK07804
EAN: 3337875528092
Varenr.: 2486-312-0200

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop115 kr115 krKøb
2Skinsense125 kr125 krKøb
3Lyko DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse

PriceData har fulgt prisen på La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse i 178 dage. Laveste pris i perioden er 94,17 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for La Roche-Posay Toleriane Physiologique Cleansing Micellar Cleanse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026115 kr10 kr (8%)
20. maj 2026125 kr10 kr (9%)
19. maj 2026115 kr7,8 kr (7%)
18. maj 2026107,2 kr2,8 kr (3%)
12. maj 2026110 kr5 kr (4%)
11. maj 2026115 kr5 kr (5%)
5. maj 2026110 kr2 kr (2%)
1. maj 2026108 kr2 kr (2%)
25. apr. 2026110 kr2,8 kr (3%)
24. apr. 2026107,2 kr2,8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret