Gå til hovedindhold

La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml

Pris fra 153 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 21. maj

Sammenlign priser på La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
La Roche-Posay Lipikar Balm AP+M 200 ml
-25%153 kr
Før 204 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
La Roche-Posay Lipikar Balm AP+M 200 ml billede

Produktinformation

La Roche-Posay Lipikar Balm AP+M er en parfumefri creme til ansigt og krop med meget/ekstremt tør hud, samt hud med tendens til kløe forårsaget af tørhed. Den er velegnet til sensitiv og irriteret hud, samt hud med tendens til atopi. Cremen har en berolig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 3337875763790
Varenr.: 106257
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml
199 kr
Til butik
La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml billede

Produktinformation

Til meget tør og irriteret hud, samt hud med tendens til atopi. Til spædbørn, børn og voksne. Innovation fra 25 års forskning: Lipikar Balm AP+ med Aqua Posae Filiformis, en ny og eksklusivt aktiv ingrediens, forbedrer og stabiliserer hudbarrieren. Kløest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: La Roche Posay
EAN: 3337875763790
Varenr.: 39603047432378
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Carton 200 ml
199 kr
Til butik
La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Carton 200 ml billede

Produktinformation

Beroligende og styrkende creme, som reducerer kløe forårsaget af tør hud. Til kroppen. Mindsker forekomsten af ekstremt tør hud. Passer til sensitiv og irriteret hud samt hud med tendens til atopi. Fri for parfume. Påfør en gang om dagen i ansigtet og på kroppen. Påfør eventuelt efter behov. Produktresultatet baseres på brug en gang om dagen. Det anbefales at bruge den milde og beroligende Lipikar Syndet AP+ Wash Cream i badet samt Lipikar Stick AP+ ved kløe og irritation forårsaget af tørhed. Brug Lipikar Stick AP+ i løbet af dagen, og når du er på farten. Kun til udvortes brug, må ikke indtages. Opbevar utilgængeligt for børn. La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Carton 200 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bodylotion
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: 3337875763790
EAN: 3337875763790
Varenr.: 2486-182-02000

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk153 kr153 krKøb
2Skinsense199 kr199 krKøb
3Lyko DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml

PriceData har fulgt prisen på La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for La Roche-Posay LIPIKAR Balm AP+, 200ml - til meget tør og irriteret hud, samt atopisk hud Tube 200ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026153 kr19 kr (14%)
21. maj 2026134 kr65 kr (33%)
20. maj 2026199 kr65 kr (49%)
12. maj 2026134 kr5 kr (4%)
9. dec. 2025129 kr5 kr (4%)
7. dec. 2025134 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret