Gå til hovedindhold

La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml

La Roche-PosayShampoo og balsamEAN: 3337875911184
Pris fra 142 krtil 195 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 117 kr 19. maj

Sammenlign priser på La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LRP Kerium DS anti-skæl shampoo 200 ml
142 kr
Til butik
LRP Kerium DS anti-skæl shampoo 200 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Farve: 1
Artikel nr.: 3337875911184
EAN: 3337875911184
Varenr.: 25113390
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
La Roche LRP Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml
148 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml
-25%153,75 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml billede

Produktinformation

La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo er en intensiv skælshampoo til sensitiv hovedbund hos voksne med vedvarende eller tilbagevendende skæl. Den effektive formel renser hår og hovedbund, reducerer vedvarende eller tilbagevendende skæl, modvirker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 3337875911184
Varenr.: 118024
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
2Teknikproffset DK148 kr197 krKøb
3NiceHair.dk153,75 kr153,75 krKøb
4Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml

PriceData har fulgt prisen på La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 117 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for La Roche-Posay Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026142 kr25 kr (21%)
19. maj 2026117 kr42 kr (26%)
17. maj 2026159 kr17 kr (12%)
10. maj 2026142 kr14 kr (9%)
9. maj 2026156 kr14,76 kr (9%)
28. apr. 2026170,76 kr22,76 kr (15%)
21. apr. 2026148 kr22,76 kr (13%)
17. apr. 2026170,76 kr22,76 kr (15%)
15. apr. 2026148 kr47 kr (24%)
6. apr. 2026195 kr41,25 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret