Gå til hovedindhold

L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml

L:a BruketStangsæbeEAN: 7350053234833
Pris fra 179 krtil 260 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153,43 kr 28. apr.

Sammenlign priser på L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml
179 kr
Til butik
L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Krop
EAN: 7350053234833
Varenr.: 7350053234833
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L:a Bruket 194 Flytande Tvål Grapefruit Leaf (450ml)
260 kr
Til butik
L:a Bruket 194 Flytande Tvål Grapefruit Leaf (450ml) billede

Produktinformation

Blid og meget fugtgivende flydende sæbe, der renser og blødgør krop og hænder. Indeholder en blanding af æteriske olier fra grapefrugt og lavendel, som har blødgørende og beroligende egenskaber. Økologiske og/eller naturlige ingredienser.

Produktspecifikationer

Mærke: L:a Bruket
Kategori: Håndsæbe
Vægt: 553g
Artikel nr.: 39820020033
EAN: 7350053234833
Varenr.: B072911
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L:a Bruket Hand & Body Wash 194 Grapefruit Leaf 450 ml
260 kr
Til butik
L:a Bruket Hand & Body Wash 194 Grapefruit Leaf 450 ml billede

Produktinformation

En mild og naturlig flydende hånd- og kropssæbe, der gør det muligt for huden at bevare sin optimale fugtbalance. Den ønskede skummende effekt opnås naturligt og er afledt af majs og kokosnødder. Naturlige/økologiske ingredienser gør sæben skånsom mod huden, samtidig med at den renser effektivt. Indeholder en blanding af æteriske olier fra grapefrugt og lavendel, der har blødgørende og beroligende egenskaber. Økologiske og/eller naturlige ingredienser. Anvendelse: Pump den ønskede mængde sæbe ud og arbejd sæben til et fyldigt skum i våde hænder. Massér hænder og/eller krop grundigt inden skylning med vand. L:a Bruket Hand & Body Wash 194 Grapefruit Leaf 450 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: L:a Bruket
Kategori: Shower Gel
Størrelse: 450.000000000
Artikel nr.: 39820020033
EAN: 7350053234833
Varenr.: 2122-221-0450

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix179 kr179 krKøb
2Bangerhead DK260 kr260 krKøb
3Lyko DK260 kr260 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml

PriceData har fulgt prisen på L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 153,43 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for L:A bruket hand & body wash no. 194 grapefruit leaf 450ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026179 kr29 kr (14%)
17. maj 2026208 kr29 kr (16%)
3. maj 2026179 kr13 kr (7%)
2. maj 2026192 kr3 kr (2%)
1. maj 2026195 kr16 kr (9%)
30. apr. 2026179 kr25,57 kr (17%)
28. apr. 2026153,43 kr
24. apr. 2026153,59 kr25,41 kr (14%)
23. apr. 2026179 kr20,4 kr (13%)
22. apr. 2026158,6 kr1,7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret