Gå til hovedindhold

L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender CosN (120 ml)

L:a BruketKropsolieEAN: 7350053238244
Pris fra 247,5 krtil 330 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 82,5 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 215 kr 30. apr.

Sammenlign priser på L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender CosN (120 ml) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L:a Bruket 252 Body Oil Sage/Rosemary/Lavender 120 ml
-25%247,5 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L:a Bruket 252 Body Oil Sage/Rosemary/Lavender 120 ml billede

Produktinformation

L:a Bruket 253 Body Oil Bergamot/Patchouli er en lækker kropsolie, der er skabt til at genoprette din huds smidighed og elasticitet. Denne lette og hurtigtabsorberende olie trænger dybt ind i huden og efterlader den blød, glat og fri for irritation. Krops...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: La Bruket
Kategori: Body Oil
EAN: 7350053238244
Varenr.: 117629
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender CosN (120 ml)
-25%248 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender  CosN (120 ml) billede

Produktinformation

En beskyttende kropsolie som gennemfugter huden i dybden og gør huden silkeblød. Fyldt med kraftfulde antioxidanter, vitaminer og fedtsyrer, som genopretter hudens elasticitet og iboende sundhed, hvilket giver en synligt glattere og blødere hud. De æteriske olier fra lavendel, rosmarin og salvie giver en afslappende aromatisk duft samt bærer på antioxidantegenskaber for huden.

Produktspecifikationer

Mærke: L:a Bruket
Kategori: Kropsolie & massageolie
0
Artikel nr.: 39823021011
EAN: 7350053238244
Varenr.: B096374
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L:a Bruket Curative Body Oil Sage/Rosemary/Lavender 120 ml
330 kr
Til butik
L:a Bruket Curative Body Oil Sage/Rosemary/Lavender 120 ml billede

Produktinformation

En beskyttende kropsolie, der blødgør og udglatter huden for at øge komforten og forebygge irritation. En rig blanding af nærende naturlige olier, beriget med beroligende havreolie, for at genoprette hudens smidighed og elasticitet. Massér hele kroppen eller tilsæt nogle få sprays i dit bad for at få en foryngende oplevelse. Økologiske og/eller naturlige ingredienser. L:a Bruket Curative Body Oil Sage/Rosemary/Lavender 120 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: L:a Bruket
Kategori: Kropsolie
Størrelse: 120.000000000
Artikel nr.: 39823021011
EAN: 7350053238244
Varenr.: 2122-270-0120

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender CosN (120 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender CosN (120 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk247,5 kr247,5 krKøb
2Bangerhead DK248 kr248 krKøb
3Lyko DK330 kr330 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender CosN (120 ml)

PriceData har fulgt prisen på L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender CosN (120 ml) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 330 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 259 kr.

Den nuværende pris på 247,5 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender CosN (120 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for L:A Bruket Body Oil 252 Sage/Rosemary/Lavender CosN (120 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026247,5 kr
30. maj 2026248 kr
28. maj 2026247,5 kr16,5 kr (6%)
27. maj 2026264 kr16 kr (6%)
21. maj 2026248 kr21 kr (8%)
19. maj 2026269 kr
18. maj 2026269,4 kr27,6 kr (9%)
16. maj 2026297 kr49 kr (20%)
10. maj 2026248 kr81,95 kr (25%)
8. maj 2026329,95 kr81,95 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret