Gå til hovedindhold

L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml

L:a BruketLotion og fugtighedscremeEAN: 7350053237827
Pris fra 165 krtil 220 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L:a Bruket 159 Hand Cream Lemongrass 70 ml
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L:a Bruket 159 Hand Cream Lemongrass 70 ml billede

Produktinformation

L:A Bruket 159 Hand Cream Lemongrass er en vidunderlig og dybdegående håndcreme, med en helt fantastisk og sansevækkende duft af citrongræs. Den er beriget med olien fra heasmør og kokos olie. Og når disse så kombineres tilfører de fugt og blødgør hændern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: La Bruket
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 7350053237827
Varenr.: 117623
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L:a Bruket 159 Handcrème Citrongräs (70ml)
-20%176 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L:a Bruket 159 Handcrème Citrongräs (70ml) billede

Produktinformation

Fugtgivende håndcreme, der tilfører og indkapsler fugt og reparerer tørre og sprukne hænder. Indeholder sheasmør, kokosolie og brøndkarse, der beskytter mod frie radikaler og modvirker både ældningstegn og alderspletter. Håndterer effektivt hudirritation og tørre pletter. Økologiske og/eller naturlige ingredienser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: L:a Bruket
Kategori: Håndcreme & håndmasker
Vægt: 93g
Artikel nr.: 39827063031
EAN: 7350053237827
Varenr.: B072902
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml
220 kr
Til butik
L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml billede

Produktinformation

Fugtgivende håndcreme, der giver og låser fugt inde samt reparerer tørre og sprukne hænder. Indeholder sheasmør, kokosolie og ærteskud, der beskytter mod frie radikaler og modvirker både tegn på aldring og pigmentpletter.Håndterer effektivt hudirritation og tørre pletter. Økologiske og/eller naturlige ingredienser.Anvendelse:For bedste resultat, brug efter at have vasket hænderne med L:a Brukets håndsæbe. Påfør en mængde på størrelse med en ært på håndryggen og massér ind over håndryg og neglebånd for maksimal fugt. Kan bruges flere gange dagligt. Cosmos certificeret. L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: L:a Bruket
Kategori: Håndcreme
Størrelse: 70.000000000
Artikel nr.: 39827063031
EAN: 7350053237827
Varenr.: 2122-294-0070

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk165 kr165 krKøb
2Bangerhead DK176 kr176 krKøb
3Lyko DK220 kr220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml

PriceData har fulgt prisen på L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 160,6 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for L:a Bruket 159 Handcrème Lemongrass CosN 70 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026165 kr3 kr (2%)
30. maj 2026168 kr3 kr (2%)
29. maj 2026165 kr11,38 kr (6%)
27. maj 2026176,38 kr11,38 kr (7%)
23. maj 2026165 kr11,38 kr (6%)
22. maj 2026176,38 kr
10. maj 2026176 kr
8. maj 2026176,38 kr11,38 kr (7%)
28. apr. 2026165 kr33 kr (17%)
24. apr. 2026198 kr22 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret