Gå til hovedindhold

Solar Plus Låg til Hjørne 90 grader for Csslr Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med Klik funktion

Solar PlusEludstyrEAN: 8431927039026
Pris fra 518,87 krtil 1.931,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.412,38 kr (73% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 453 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Låg til Hjørne 90 grader for Csslr Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med Klik funktion og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 518.87 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Låg Til Hjørne 90° 600 Mm Pg Klik
518,87 kr
Til butik
Låg Til Hjørne 90° 600 Mm Pg Klik billede

Produktinformation

Låg til Hjørne 90 grader for Solar Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med "Klik" funktion Søgetermer: 0810000497 - 73020600 - 0810000497 - 8431927039026

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 8431927039026
Varenr.: 8975460434257
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Låg til hjørne 90° 600 mm pg klik
536,25 kr
Til butik
Låg til hjørne 90° 600 mm pg klik billede

Produktinformation

Metal cover for the 90° Click bend to protect the cables in the electrical wiring in installations of the Pemsaband® and Inducanal® trays whilst maintaining the electrical continuity, according to standard UNE-EN 61537. Width 600 mm, Angle of 90 º. It has...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: låg til bøjning for føringsvej
Farve: ingen
EAN: 8431927039026
Varenr.: 0810000497
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Låg til Hjørne 90 grader for Csslr Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med Klik funktion
1.931,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Låg til Hjørne 90 grader for Csslr Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med Klik funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Låg til Hjørne 90 grader for Csslr Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med Klik funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk518,87 kr518,87 krKøb
2MaintainIt536,25 kr536,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.931,25 kr1.931,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Låg til Hjørne 90 grader for Csslr Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med Klik funktion

PriceData har fulgt prisen på Låg til Hjørne 90 grader for Csslr Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med Klik funktion i 124 dage. Laveste pris i perioden er 453 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 518,87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 518,87 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Låg til Hjørne 90 grader for Csslr Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med Klik funktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Låg til Hjørne 90 grader for Csslr Plus kabelbakker, bredde 600 mm Pregalvaniseret, med Klik funktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026518,87 kr25,07 kr (5%)
9. maj 2026493,8 kr24,51 kr (5%)
7. maj 2026469,29 kr49,58 kr (10%)
6. maj 2026518,87 kr49,58 kr (11%)
21. apr. 2026469,29 kr16,29 kr (4%)
26. mar. 2026453 kr16,29 kr (3%)
25. mar. 2026469,29 kr16,29 kr (4%)
31. jan. 2026453 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret