Gå til hovedindhold

Plus Låg til forfra-, indmurings- og indstøbningsdåser, farve hvid, Ø90, center 60 mm. Med snap konnection

PlusAEAN: 5705157130758
Pris fra 7,5 krtil 35 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27,5 kr (79% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7,09 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Låg til forfra-, indmurings- og indstøbningsdåser, farve hvid, Ø90, center 60 mm. Med snap konnection og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blænddæksel for eurodåse hvid med snap
7,5 kr
Til butik
Blænddæksel for eurodåse hvid med snap billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: loft
Farve: hvid
EAN: 5705157130758
Varenr.: 0810200029
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blnddksel til Eurodse, hvid med snap
15,1 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Låg til forfra-, indmurings- og indstøbningsdåser, farve hvid, Ø90, center 60 mm. Med snap konnection
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Låg til forfra-, indmurings- og indstøbningsdåser, farve hvid, Ø90, center 60 mm. Med snap konnection koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Låg til forfra-, indmurings- og indstøbningsdåser, farve hvid, Ø90, center 60 mm. Med snap konnection koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt7,5 kr7,5 krKøb
2WATTOO.DK15,1 kr15,1 krKøb
3CS MEGASTORE DK35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Låg til forfra-, indmurings- og indstøbningsdåser, farve hvid, Ø90, center 60 mm. Med snap konnection

PriceData har fulgt prisen på Låg til forfra-, indmurings- og indstøbningsdåser, farve hvid, Ø90, center 60 mm. Med snap konnection i 172 dage. Laveste pris i perioden er 6,88 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10 kr.

Den nuværende pris på 7,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 50% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Låg til forfra-, indmurings- og indstøbningsdåser, farve hvid, Ø90, center 60 mm. Med snap konnection. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Låg til forfra-, indmurings- og indstøbningsdåser, farve hvid, Ø90, center 60 mm. Med snap konnection de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20267,5 kr7,6 kr (50%)
27. maj 202615,1 kr7,6 kr (101%)
23. maj 20267,5 kr7,6 kr (50%)
14. maj 202615,1 kr7,6 kr (101%)
13. maj 20267,5 kr7,6 kr (50%)
9. maj 202615,1 kr4,92 kr (48%)
7. maj 202610,18 kr4,92 kr (33%)
6. maj 202615,1 kr4,92 kr (48%)
23. apr. 202610,18 kr2,68 kr (36%)
22. apr. 20267,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret