Gå til hovedindhold

Kylie Cosmetics Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml

Pris fra 278 krtil 362 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kylie Cosmetics Cosmic Eau de Parfum 30 ml.
278 kr
Til butik
Kylie Cosmetics Cosmic Eau de Parfum 30 ml. billede

Produktinformation

Kylie Jenner Cosmic Eau de Parfum 30 ml. En elegant og hudinspireret duft, der omfavner din naturlige skønhed Kylie Jenners Cosmic Eau de Parfum er skabt til at fremhæve din unikke udstråling med en duft, der føles som en forlænger af huden selv. Denne parfume åbner med sprudlende og friske topnoter af blodappelsin og stjernejasmin, som giver en livlig og feminin start. Hjertet består af rige blomsternuancer af rød pæon og gylden rav, der tilfører duften en varm og sensuel karakter. Basen hviler på bløde noter af vaniljemusk og cedertræ, som giver en blid, men vedvarende finish, der efterlader et mindeværdigt spor. Duftnoter: Topnoter: Blodappelsin, Stjernejasmin - frisk og blomstrende Hjertenoter: Rød pæon, Gylden rav - varm og elegant blomsterduft Bundenoter: Vaniljemusk, Cedertræ - blød, sensuel og træagtig Skulpturel og elegant flakon Cosmic Eau de Parfum er til dig, der ønsker en duft med dybde, varme og feminin energi - en perfekt balance mellem friskhed og sensualitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 4064941116219
EAN: 4064941116219
Varenr.: 3395414
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml
289 kr
Til butik
Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Cosmic by Kylie Jenner Eau de Parfum for Women er en dragende ravfarvet blomstrende parfum, der springer ud med topnoter af en sød, frisk blanding af stjernejasmin og blodappelsin. Hjertet udstråler fyldige toner af gyldent rav og rød pæon, mens en base af varmt cedertræ og vaniljemoskus giver en sød, omsluttende aroma. Cosmic by Kylie JennerEau de Parfum for Women er designet til at ligne et kunstværk fra en anden verden, og den skulpturelle flaske er formet til at passe perfekt i din håndflade. Den er forskellig fra alle vinkler og den unikke form repræsenterer kærlighedens evigt skiftende natur, og spejllåget er der for at afspejle dig og minde dig om at vise dig selv kærlighed og ynde. Anvendelse: Sprøjt eller dup - uden at gnide - for at påføre parfumen på dine pulspunkter, på indersiden af dine håndled, indersiden af albuer og bag øreflipper. Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: 67768
EAN: 4064941116219
Varenr.: 3971-100-0030
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kylie Jenner Cosmic Edp Spray 30 ml
362 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK278 kr317 krKøb
2Lyko DK289 kr289 krKøb
3Teknikproffset DK362 kr411 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 385 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 322 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Kylie Jenner Fragrances Cosmic Kylie Jenner Eau de Parfum 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026278 kr31 kr (10%)
14. maj 2026309 kr31 kr (11%)
12. maj 2026278 kr30 kr (10%)
1. maj 2026308 kr77 kr (20%)
15. apr. 2026385 kr146 kr (61%)
14. apr. 2026239 kr146 kr (38%)
2. apr. 2026385 kr77 kr (25%)
28. mar. 2026308 kr77 kr (20%)
17. mar. 2026385 kr107 kr (38%)
12. mar. 2026278 kr68 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret