Gå til hovedindhold

Herome Kur til ekstremt skadede negle, EXIT Damage Nails Serum, Herôme

HeromeNeglelakEAN: 8711661022349
Pris fra 90 krtil 146 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Kur til ekstremt skadede negle, EXIT Damage Nails Serum, Herôme og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Herome Exit Damaged Nail 7ml
-40%90 kr
Før 151 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Herome Exit Damaged Nail 7ml billede

Produktinformation

Exit Damaged Nail er den optimale kur til at genoprette ekstremt beskadigede negle, som kan opstå efter fjernelse af kunstige negle eller efter sygdom, hvor neglene kan blive meget svage.

Produktspecifikationer

Mærke: Herome
Kategori: Negleolie
Artikel nr.: E22349
EAN: 8711661022349
Varenr.: 3302039
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Herome - Exit Damaged Nails 10 ml
90 kr
Til butik
Herome - Exit Damaged Nails 10 ml billede

Produktinformation

Denne negleserum er en kur mod ekstreme ødelagte negle. Det kan være skader efter aftagning af på limet negle, sygdom, traume, eller ekstremt udsatte negle. Produktet indeholder mandelolie som er rig på både vitaminer og mineraler der er genfugter og beskytter neglene. Vitamin indholdet er højt og modarbejder negle der flækker og knækker. Alt i Alt er produktet skabt til negle der har brug for akut hjælp til gendannelse. Anvendelse: Kur til hurtig opbygning af ekstremt skadet negle grundet aftagning af pålimet negle, traume eller andet. Inden brug af denne negleserum anbefales at anvende Herome Nailpolsih Remover. Removeren vil fjerne overskydende fedt på neglen og lade produktet trænge optimalt ind i neglen. Påfør 1 dråbe pr. negl i 1 uge. Gnid olien ind i neglen, og ikke på neglebånd. For et optimalt resultat, frarådes brug af neglelak i behandlingsperioden.

Produktspecifikationer

Mærke: Herome
Kategori: Negle
Størrelse: 10.00ml
Artikel nr.: 8711661022349
EAN: 8711661022349
Varenr.: 8711661022349
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Herôme Exit Damaged Nails 7 ml.
95 kr
Til butik
Herôme Exit Damaged Nails 7 ml. billede

Produktinformation

EN NY REFORMERENDE FORMEL DER ER EN EFFEKTIV VITAMIN BOOSTER TIL SVAGE/TØRRE NEGLESAMT GENOPBYGGENDE/ RESTITUERENDE KUR EFTER BRUG AF KUNSTIGE NEGLE.EXIT DAMAGE NAILS er en KUR til meget tørre eller svage negle samt til genoprettelse af ekstrem beskadiged...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Herôme
Kategori: Populære produkter
EAN: 8711661022349
Varenr.: 39602768969914
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Herome Exit Damaged Nails 7 ml
-35%95,44 kr
Før 146 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nicehands.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Kur til ekstremt skadede negle, EXIT Damage Nails Serum, Herôme
-10%131,4 kr
Før 146 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Herome Exit Damaged Nail 7 ml
146 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kur til ekstremt skadede negle, EXIT Damage Nails Serum, Herôme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kur til ekstremt skadede negle, EXIT Damage Nails Serum, Herôme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK90 kr90 krKøb
2Beautycos DK90 kr119 krKøb
3Skinsense95 kr95 krKøb
4NiceHair.dk95,44 kr95,44 krKøb
5Nicehands.dk131,4 kr131,4 krKøb
6Lyko DK146 kr146 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kur til ekstremt skadede negle, EXIT Damage Nails Serum, Herôme

PriceData har fulgt prisen på Kur til ekstremt skadede negle, EXIT Damage Nails Serum, Herôme i 175 dage. Laveste pris i perioden er 65,66 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Kur til ekstremt skadede negle, EXIT Damage Nails Serum, Herôme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Kur til ekstremt skadede negle, EXIT Damage Nails Serum, Herôme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690 kr4,1 kr (5%)
23. maj 202685,9 kr4,1 kr (5%)
19. maj 202690 kr
12. maj 202689,74 kr3,84 kr (4%)
11. maj 202685,9 kr3,84 kr (4%)
24. apr. 202689,74 kr
23. apr. 202690 kr
21. apr. 202689,74 kr
13. apr. 202690 kr9,83 kr (12%)
10. apr. 202680,17 kr9,83 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret