Gå til hovedindhold

Boligcenter Kunstgræs 200 X 100 X 3 Cm Pp & Pe - 1 x 2 m

BoligcenterKunstig floraEAN: 8721158278630
Pris fra 359 krtil 699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kunstgræs 200 X 100 X 3 Cm Pp & Pe - 1 x 2 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kunstgræs Sort 2 x 1 m Polypropylen
-11%359 kr
Før 404 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kunstgræs Sort 2 x 1 m Polypropylen billede

Produktinformation

Denne rektangulære kunstgræs giver dig en smart og praktisk måde at få et frodigt grønt look året rundt. Den er lavet af god polypropylen, der ligner rigtig græs med levende farver og detaljerede teksturer. Plus, den er vandafvisende. Dens moderne stil handler om enkelhed og funktion, så den passer godt ind i både indendørs og udendørs rum, hvilket gør haver, terrasser og dit hjem lidt mere stilfuldt. Den er lavet til travle mennesker og holder sig pæn, alt imens den giver en dejlig baggrund for din indretning. bTopkvalitetsmateriale:b Denne kunstgræs er lavet af slidstærk polypropylen, der modstår slid og holder sin lyse grønne farve, selv når solen skinner. Den er også vandafvisende, så den er super til al slags vejr, både indendørs og ude. bSuper nem at bruge:b Denne rektangulære plade er klar til brug, ingen samling nødvendig. Læg den bare ned, og nyd den grønne fornemmelse. Desuden betyder ingen klipning eller vanding mindre stress for dig, der har travlt. bAlsidig brug:b Perfekt til både indendørs og udendørs, så er denne kunstgræs et godt valg til haver, terrasser og moderne hjem. Dens realistiske look tilføjer et strejf af natur til terrasser og stuer og giver samtidig et blødt sted at stå. bSimpel stil:b Med sine moderne, rene linjer og minimale bøvl passer denne græs ind i alle slags omgivelser. Den pifter indretningen op på en enkel og elegant måde og giver et grønt pift uden vedligeholdelse. bLangtidsholdbar konstruktion:b Med en solid opbygning klarer denne græs sig godt gennem alle årstider og ser altid frisk og livlig ud, uanset hvor meget du bruger den. Farve: SortMateriale: PolypropylenSlidstærkIndendørs / udendørs: Indendørs&udendørsLeveringsindhold:1 x KunstgræsAntal varer: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Kunstige planter
Vægt: 4.74g
EAN: 8721158278630
Varenr.: 1583820
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kunstgræs Sort 2 x 1 m Polypropylen
-11%379 kr
Før 424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kunstgræs Sort 2 x 1 m Polypropylen billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Kunstige planter
Størrelse: 1 x 2 m
Vægt: 4.74g
EAN: 8721158278630
Varenr.: 1583820
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kunstgræs Sort 2 x 1 m Polypropylen
-11%379 kr
Før 424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kunstgræs Sort 2 x 1 m Polypropylen billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Kunstige planter
Størrelse: 1 x 2 m
Vægt: 4.74g
EAN: 8721158278630
Varenr.: 1583820
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kunstgræs 200 X 100 X 3 Cm Pp & Pe - 1 x 2 m
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kunstgræs 200 X 100 X 3 Cm Pp & Pe - 1 x 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kunstgræs 200 X 100 X 3 Cm Pp & Pe - 1 x 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK359 kr359 krKøb
2Livera DK379 kr448 krKøb
3Vivas DK379 kr448 krKøb
4BoligRetning699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kunstgræs 200 X 100 X 3 Cm Pp & Pe - 1 x 2 m

PriceData har fulgt prisen på Kunstgræs 200 X 100 X 3 Cm Pp & Pe - 1 x 2 m i 140 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 349 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Kunstgræs 200 X 100 X 3 Cm Pp & Pe - 1 x 2 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Kunstgræs 200 X 100 X 3 Cm Pp & Pe - 1 x 2 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026359 kr10 kr (3%)
17. jan. 2026349 kr10 kr (3%)
13. jan. 2026339 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret