Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Kugleventil VIR 380 mf/mf rdgods m. greb - 3/4"

EL-GrossistenEAN: 5702006185006
Pris fra 275,75 krtil 356,56 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 80,81 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kugleventil VIR 380 mf/mf rdgods m. greb - 3/4" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SAV-DANMARK 3/4 rødgods kugleventil
275,75 kr
Til butik
SAV-DANMARK 3/4 rødgods kugleventil billede

Produktinformation

SAV ®Vir ventiler i rødgods med fuldt gennemløb.SAV ®Vir pres-ventiler anvendes på syrefaste rustfrie rør og kobberrør med M- og V-profil.Presbakker til og med 35mm passer til både M- og V-profil. Til ventiler ? 42mm anvendes presbakker med V-profil.Venti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SAV-DANMARK
Kategori: Kuglehaner
EAN: 5702006185006
Varenr.: 418506006
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kugleventil VIR 380 mf/mf rdgods m. greb - 3/4"
356 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" Rødgods kugleventil muffe/muffe
356,56 kr
Til butik
3/4" Rødgods kugleventil muffe/muffe billede

Produktinformation

SAV®Vir ventiler i rødgods med fuldt gennemløb. SAV®Vir pres-ventiler anvendes på syrefaste rustfrie rør og kobberrør med M- og V-profil. Presbakker til og med 35mm passer til både M- og V-profil. Til ventiler 42mm anvendes presbakker med V-profil. Venti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5702006185006
Varenr.: 15843345465679

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kugleventil VIR 380 mf/mf rdgods m. greb - 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kugleventil VIR 380 mf/mf rdgods m. greb - 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk275,75 kr275,75 krKøb
2WATTOO.DK356 kr356 krKøb
3EL-GROSSISTEN356,56 kr356,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kugleventil VIR 380 mf/mf rdgods m. greb - 3/4"

PriceData har fulgt prisen på Kugleventil VIR 380 mf/mf rdgods m. greb - 3/4" i 150 dage. Laveste pris i perioden er 275,75 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 275,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Kugleventil VIR 380 mf/mf rdgods m. greb - 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Kugleventil VIR 380 mf/mf rdgods m. greb - 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026275,75 kr80,25 kr (23%)
8. maj 2026356 kr80,25 kr (29%)
7. maj 2026275,75 kr81,25 kr (23%)
6. maj 2026357 kr
28. apr. 2026356,56 kr
1. apr. 2026356 kr
31. mar. 2026356,56 kr
15. mar. 2026356 kr
14. mar. 2026356,56 kr
21. feb. 2026356 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret