Gå til hovedindhold

Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass

PilotHåndarbejde og hobbyEAN: 3131910547938
Pris fra 93 krtil 119,06 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26,06 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pilot Pen Pilot FriXion Ball Clicker 0.7
93 kr
Til butik
Pilot Pen Pilot FriXion Ball Clicker 0.7 billede

Produktinformation

Pilot FriXion Ball Clicker 0.7 Sort, Blå, Grøn, Rød 4 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot Pen
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 150.040.86
EAN: 3131910547938
Varenr.: 3315655
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass
116,19 kr
Til butik
Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass billede

Produktinformation

Produktinfo: Brand: Pilot Farve: Sort/Blå/Rød/Grøn Mængde: 1 sæt Størrelse: 175x62x22mm (1sæt) 3 hurtige: Kuglepennen FriXion Ball Clicker har varmefølsom blæk og er let at slette. Ergonomisk greb og clip for nem brug. 4 farver inkluderet i Gelpen sættet,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
Farve: Assorteret
Størrelse: 42 x 7 x 38 CM
EAN: 3131910547938
Varenr.: 1132025
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Pilot FriXion Clicker Ballpen SET2GO
-10%119,06 kr
Før 132,44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pilot FriXion Clicker Ballpen SET2GO billede

Produktinformation

En af PILOTs seneste innovationer, er en holder og etui lavet af 100% genbrugsplast. Den er designet og lavet i Europa af PILOT. FriXion Set2Go er en smart penneholder, som hjælper dig med at holde orden på skrivebordet. Holderen passer også til mange af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
EAN: 3131910547938
Varenr.: 186.4174 30

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK93 kr132 krKøb
2Hertels Boresko116,19 kr116,19 krKøb
3RedOffice Konpap119,06 kr119,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass

PriceData har fulgt prisen på Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass i 168 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 19% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm 4 ass de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202693 kr24 kr (35%)
5. feb. 202669 kr10 kr (13%)
4. feb. 202679 kr10 kr (14%)
19. dec. 202569 kr10 kr (13%)
17. dec. 202579 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret