Gå til hovedindhold

Plenom Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset

PlenomElektronikEAN: 5707064154100
Pris fra 327 krtil 608,44 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 281,44 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 311 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 327 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification 'optaget' lys indikator til hovedtelefon Headset
327 kr
Til butik
Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification 'optaget' lys indikator til hovedtelefon Headset billede

Produktinformation

Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset

Produktspecifikationer

Mærke: Plenom
Artikel nr.: 15410
EAN: 5707064154100
Varenr.: 989947672
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset
355 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Optaget-lys til headset - Plenom Kuando Busylight UC Omega
399 kr
Til butik
Optaget-lys til headset - Plenom Kuando Busylight UC Omega billede

Produktinformation

Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headsetGenereltBeregnet til: HeadsetBredde: 3.8 cmDybde: 3.8 cmIntegrerede komponenter: HøjttalerProdukttype: 'optaget' lys indikator til hovedtelefonTilslutningerTilslutninger: USB...

Produktspecifikationer

Mærke: Plenom
Kategori: Tilbehør til høretelefoner
Vægt: 0.11g
EAN: 5707064154100
Varenr.: 1810864
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification 'optaget' lys indikator til hovedtelefon Headset
419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Optaget-lys til headset - Plenom Kuando Busylight UC Omega
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Plenom Busylight Uc Omega
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PLENOM Kuando BusyLight Omega
457 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kuando Busylight LED Omega UC
608,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK327 kr327 krKøb
2CS MEGASTORE DK355 kr394 krKøb
3Boligcenter DK399 kr399 krKøb
4Ultrashop419 kr419 krKøb
5Vivas DK419 kr488 krKøb
6Dustin DK431 kr517,25 krKøb
7Proshop DK457 kr496 krKøb
8Hertels Boresko608,44 kr608,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset

PriceData har fulgt prisen på Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset i 184 dage. Laveste pris i perioden er 311 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 327 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 327 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Kuando Busylight UC Omega - Presence, Ringer & Notification - 'optaget' lys indikator til hovedtelefon for headset de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026327 kr11 kr (3%)
25. maj 2026316 kr2 kr (1%)
23. maj 2026318 kr2 kr (1%)
21. maj 2026316 kr2 kr (1%)
20. maj 2026318 kr2 kr (1%)
19. maj 2026316 kr2 kr (1%)
1. maj 2026318 kr5 kr (2%)
30. apr. 2026323 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026320 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026319 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret