Gå til hovedindhold

Te Connectivity Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim

Te ConnectivityKablerEAN: 5017455000603
Pris fra 28,4 krtil 43,1 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14,7 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28,06 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.4 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeflex Cgpt 38/19
28,4 kr
Til butik
Krympeflex Cgpt 38/19 billede

Produktinformation

Tyndvægget 38/19 CGPT sort tyndvægget . Temperaturområde -55°C til +125°C. Fleksibel krympeslange til universalanvendelse. Krympeslange uden lim Ø38/19 CGPT sort tyndvægget Søgetermer: 9911003731 - D74675-000 - 9911003731 - 5017455000603

Produktspecifikationer

Kategori: Watercraft Parts & Accessories
EAN: 5017455000603
Varenr.: 8014580089154
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeflex cgpt 38/19
30 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympslange u/lim 38/19mm cgpt
33 kr
Til butik
Krympslange u/lim 38/19mm cgpt billede

Produktinformation

Tyndvægget 38/19 CGPT sort tyndvægget . Temperaturområde -55 °C til +125 °C. Fleksibel krympeslange til universalanvendelse. Diameter før krympning: 38.0 Diameter efter krympning: 19.0 mm Krympe forhold: 2 til 1 Godstykkelse: 1.00 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Krymperør
EAN: 5017455000603
Varenr.: 119738
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim
43,1 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim
43,1 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk28,4 kr28,4 krKøb
2MaintainIt30 kr30 krKøb
3Elvvs.dk33 kr33 krKøb
4EL-GROSSISTEN43,1 kr43,1 krKøb
5EL-NETSALG43,1 kr43,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim

PriceData har fulgt prisen på Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim i 170 dage. Laveste pris i perioden er 27,33 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 28,4 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Krympeslange CGPT 38/19 sort pr meter u.Lim de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202628,4 kr1,6 kr (5%)
31. maj 202630 kr1,6 kr (6%)
20. maj 202628,4 kr1,6 kr (5%)
19. maj 202630 kr1,6 kr (6%)
26. apr. 202628,4 kr
14. apr. 202628,06 kr
13. apr. 202628,75 kr
21. mar. 202628,06 kr
11. mar. 202628,75 kr4,25 kr (13%)
10. mar. 202633 kr4,25 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret