Gå til hovedindhold

Kryddernellike - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet

Natur-DrogerietSundhed og skønhedEAN: 5703137055510
Pris fra 82,95 krtil 109,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 82,13 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Kryddernellike - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Natur-Drogeriet Kryddernellike, 150tab
82,95 kr
Til butik
Natur-Drogeriet Kryddernellike, 150tab billede

Produktinformation

Kryddernellike er et krydderi, der består af tørrede blomsterknopper fra nelliketræet Syzygium aromaticum i myrte-familien. Her fås kryddernellike i kapsler.

Produktspecifikationer

Kategori: Naturdrogeriet
EAN: 5703137055510
Varenr.: 35777
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Nellikeblomst 400 mg - 150 tab - Natur Drogeriet
104 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Kryddernellike 250 mg - 150 tabletter.
109,95 kr
Til butik
Kryddernellike 250 mg - 150 tabletter. billede

Produktinformation

Kryddernellike er et krydderi, der består af tørrede blomsterknopper fra nelliketræet Syzygium aromaticum i myrte-familien. Her fås kryddernellike i kapsler.Indhold pr. tablet: 250 mg kryddernellike. .

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 5703137055510
Varenr.: 2341
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Kryddernellike - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kryddernellike - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kryddernellike - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk82,95 kr82,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked104 kr104 krKøb
3Duft og Natur109,95 kr109,95 krKøb
4Signaturshop109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kryddernellike - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet

PriceData har fulgt prisen på Kryddernellike - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet i 170 dage. Laveste pris i perioden er 82,13 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 82,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 82,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Kryddernellike - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Kryddernellike - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202682,95 kr
15. apr. 202682,13 kr
14. apr. 202682,95 kr
11. mar. 202682,13 kr
10. mar. 202682,95 kr
28. feb. 202682,13 kr
27. feb. 202682,95 kr
9. feb. 202682,13 kr
8. feb. 202682,95 kr
16. dec. 202582,13 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret