Gå til hovedindhold

Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering

PhilipsHårplejeEAN: 8720689027083
Pris fra 449 krtil 949 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 500 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 439 kr 15. maj

Sammenlign priser på Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Bodytrimmer Bodygroom Series 7000 BG7470 - black
-20%449 kr
Før 560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Bodytrimmer Bodygroom Series 7000 BG7470 - black billede

Produktinformation

Det unikke system med dobbelt hoved gør det nemt at skifte mellem barbering og trimning uden at gå på kompromis med hudkomforten. Med bøjeligt hoved med 2D-teknologi tilpasser shaveren sig kroppens kurver og fanger selv genstridige hår. - Dobbelthovedet trimnings- og barberingssystem - 100 % vandafvisende - Op til 120 minutters batteritid - Indikator for batterilevetid - Ergonomisk greb - Triple Protect-barberingssystem - Trimmer med afrundede spidser - Optilight-funktionalitet - Justerbar kam (3-7 mm)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: BG7470/15
EAN: 8720689027083
Varenr.: 3418565
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HAIR TRIMMER/BG7470/15 PHILIPS
559 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Bodygroom Series 7000 BG7470 Trimmer Sort
594 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering
729 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Body Groomer 7000 Serien 2D-flexhuvud och dubbelt trim- och raksystem BG7470/15
-15%733 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering
749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Bodygroom Series 7000 BG7470 Trimmer Sort
759 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kropsgroomer med dobbelte fleksible hoveder, 120 minutters driftstid
-14%949 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK449 kr488 krKøb
2CS MEGASTORE DK559 kr598 krKøb
3CompuMail DK594 kr594 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Teknikproffset DK733 kr792 krKøb
6Vivas DK749 kr828 krKøb
7Ultrashop759 kr759 krKøb
8Estore DK949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering

PriceData har fulgt prisen på Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering i 182 dage. Laveste pris i perioden er 439 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 628 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Kropshårtrimmer Philips Series 7000 BG7470/15 - 2D fleks-hoved & dobbeltsidet trim-barbering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026449 kr10 kr (2%)
15. maj 2026439 kr97 kr (18%)
14. maj 2026536 kr10 kr (2%)
13. maj 2026526 kr31 kr (6%)
8. maj 2026495 kr27 kr (5%)
7. maj 2026522 kr8 kr (2%)
6. maj 2026530 kr7 kr (1%)
5. maj 2026537 kr20 kr (4%)
3. maj 2026557 kr3 kr (1%)
1. maj 2026560 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret