Gå til hovedindhold

Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom

KrissMøblerEAN: 5704362401400
Pris fra 1.924 krtil 2.176 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (12% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1924 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss 4-K2 Plus vinkelløbende ventilsæt i krom
-12%1.924 kr
Før 2.176 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss 4-K2 Plus vinkelløbende ventilsæt i krom billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Data: Tilslutning: 1/2"

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: chrome
Størrelse: 98x30x43 mm
EAN: 5704362401400
Varenr.: 330886404
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom
1.933 kr
Til butik
Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom billede

Produktinformation

Specifikationer Farve Krom Produkt Ventilsæt Beskrivelse 4-k ventilsæt, vinkelløbende, ½”, krom. 4-k ventilsættet er designet til radiatorer i firkantet design. passer perfekt til manisa, upper, zenit, gemini og merkur. ventilsættet er med manuel r

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362401400
Varenr.: 225222
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss 4-K ventil, krom
-9%2.099 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss 4-K ventil, krom billede

Produktinformation

Kriss 4-K2 Plus vinkelløbende ventilsæt Kriss 4-K2 Plus vinkelløbende ventilsæt der er med manuel regulering og 1/2" muffe tilslutning. En simpel løsning hvor ventilerne ikke fylder ret meget er et manuelt ventilsæt, der når man tænder det vil løbe m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: chrome
Størrelse: 98x30x43 mm
EAN: 5704362401400
Varenr.: 330886404
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss 4-K2 Plus Ventilsæt vinkel, Krom
2.176 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.924 kr1.924 krKøb
2Elvvs.dk1.933 kr1.933 krKøb
3CompletVVS2.099 kr2.099 krKøb
4BilligVVS DK2.176 kr2.176 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom

PriceData har fulgt prisen på Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.924 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.071 kr.

Den nuværende pris på 1.924 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Kriss 4-K ventilsæt, vinkelløbende med 1/2´´ tilslutningsrør & kapper. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.924 kr9 kr (0%)
1. jun. 20261.933 kr9 kr (0%)
30. maj 20261.924 kr9 kr (0%)
27. maj 20261.933 kr152 kr (7%)
25. maj 20262.085 kr91 kr (4%)
24. maj 20262.176 kr91 kr (4%)
6. maj 20262.085 kr91 kr (4%)
5. maj 20262.176 kr91 kr (4%)
24. apr. 20262.085 kr91 kr (4%)
23. apr. 20262.176 kr91 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret