Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Krethusa the Croneseer - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921204250
Pris fra 297,95 krtil 322 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 24,05 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Krethusa the Croneseer - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 297.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Daughters of Khaine - Krethusa the Croneseer - 99120212037
-22%297,95 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Daughters of Khaine - Krethusa the Croneseer - 99120212037 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds Krethusa the Croneseer, an outcast prophet of the Daughters of Khaine. Krethusa carries the Staff of Morai-Heg, and wears the barbed circlet of her goddess over her sightless eyes. Shrouded by her divine wings, she perche...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Daughters of Khaine
EAN: 5011921204250
Varenr.: 323942
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Krethusa the Croneseer - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop
322 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krethusa the Croneseer - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krethusa the Croneseer - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk297,95 kr297,95 krKøb
2NextLevelGames.dk322 kr322 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krethusa the Croneseer - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Krethusa the Croneseer - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop i 175 dage. Laveste pris i perioden er 297,95 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 297,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Krethusa the Croneseer - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Krethusa the Croneseer - Daughters of Khaine - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026297,95 kr2 kr (1%)
27. maj 2026299,95 kr22,05 kr (7%)
18. dec. 2025322 kr23,05 kr (8%)
12. dec. 2025298,95 kr23,05 kr (7%)
11. dec. 2025322 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret