Gå til hovedindhold

Kärcher WV 6 Plus - 1.633-514.0, Sort, Sølv, Hvid, 0,15 L, 28 cm, 50 - 60 Hz, 100 - 240 V, Lithium-Ion (Li-Ion)

KärcherRengøringsmidlerEAN: 4054278788616
Pris fra 621 krtil 899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 278 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 613 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Kärcher WV 6 Plus - 1.633-514.0, Sort, Sølv, Hvid, 0,15 L, 28 cm, 50 - 60 Hz, 100 - 240 V, Lithium-Ion (Li-Ion) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 621 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Window Vac WV 6 Multifunctionality
621 kr
Til butik
Kärcher Window Vac WV 6 Multifunctionality billede

Produktinformation

Den trådløse WV 6 Plus Window Vac Multi Edition imponerer brugerne med sin innovative, effektive skrubberteknologi og lange batterilevetid. Et længere sugeblad giver dig mulighed for at fjerne overskydende væske fra alle overflader. Specialudgaven renser ikke kun effektivt, men ser også stilfuldt ud: den har tre ekstra skrabere i forskellige farver, der kan fastgøres for at give vinduespumpen individualitet. Desuden har den batteridrevne vinduesvisker en ekstra lang batterilevetid på 100 minutter, hvilket betyder, at du kan rengøre endnu længere. Du kan også præcist planlægge rengøringsopgaver på skærmen, som viser de resterende minutter af arbejdstiden. Kombinationen af flasken med sprayfunktion og mikrofiberkluden sammen med vinduesstøvsugerens vakuumfunktion garanterer ekstremt effektive resultater og skinnende rene vinduer - uden striber eller rester. Desuden sikrer den ergonomiske Kärcher batteridrevne WV 6 Plus Window Vac Multi Edition en ekstremt hygiejnisk vinduespudsning, da der ikke er nogen direkte kontakt med snavset vand.

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Vinduesrens
Artikel nr.: 1.633-514.0
EAN: 4054278788616
Varenr.: 3082758
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher WV 6 Plus Multi Edition Vinduesvasker
700 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher WV 6 Plus - 1.633-514.0, Sort, Sølv, Hvid, 0,15 L, 28 cm, 50 - 60 Hz, 100 - 240 V, Lithium-Ion (Li-Ion)
700 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinduesvasker Kärcher WV 6 Plus Multi Edition - 280 mm - sort
-4%809 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinduesvasker Kärcher WV 6 Plus Multi Edition - 280 mm - sort
-3%829 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher WV 6 Plus Multi Edition Vinduesvasker
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WV 6 Plus - 1.633-514.0, Sort, Sølv, Hvid, 0,15 L, 28 cm, 50 - 60 Hz, 100 - 240 V, Lithium-Ion (Li-Ion) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WV 6 Plus - 1.633-514.0, Sort, Sølv, Hvid, 0,15 L, 28 cm, 50 - 60 Hz, 100 - 240 V, Lithium-Ion (Li-Ion) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK621 kr660 krKøb
2CompuMail DK700 kr700 krKøb
3CS MEGASTORE DK700 kr739 krKøb
4Boligcenter DK809 kr809 krKøb
5Vivas DK829 kr898 krKøb
6Ultrashop899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher WV 6 Plus - 1.633-514.0, Sort, Sølv, Hvid, 0,15 L, 28 cm, 50 - 60 Hz, 100 - 240 V, Lithium-Ion (Li-Ion)

PriceData har fulgt prisen på Kärcher WV 6 Plus - 1.633-514.0, Sort, Sølv, Hvid, 0,15 L, 28 cm, 50 - 60 Hz, 100 - 240 V, Lithium-Ion (Li-Ion) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 612 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 828 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 708 kr.

Den nuværende pris på 621 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Kärcher WV 6 Plus - 1.633-514.0, Sort, Sølv, Hvid, 0,15 L, 28 cm, 50 - 60 Hz, 100 - 240 V, Lithium-Ion (Li-Ion). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Kärcher WV 6 Plus - 1.633-514.0, Sort, Sølv, Hvid, 0,15 L, 28 cm, 50 - 60 Hz, 100 - 240 V, Lithium-Ion (Li-Ion) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026621 kr71 kr (10%)
26. maj 2026692 kr4 kr (1%)
24. maj 2026696 kr9 kr (1%)
22. maj 2026687 kr7 kr (1%)
21. maj 2026694 kr42 kr (6%)
19. maj 2026652 kr3 kr (0%)
18. maj 2026649 kr6 kr (1%)
17. maj 2026643 kr6 kr (1%)
16. maj 2026649 kr6 kr (1%)
15. maj 2026643 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret