Gå til hovedindhold

Karcher Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0)

KarcherRengøringsmidlerEAN: 4054278976327
Pris fra 388 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 296 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 388 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0)
388 kr
Til butik
Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Vinduesvasker
Farve: 2
Artikel nr.: 4054278976327
EAN: 4054278976327
Varenr.: 20668608
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher WV 1 electric window cleaner
388 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinduesvasker Kärcher WV 1, hvid - 0,1 l
429 kr
Til butik
Vinduesvasker Kärcher WV 1, hvid - 0,1 l billede

Produktinformation

Fordele ved vinduesvasker til stribefri ruderKlarer nemt vinduer, spejle og brusevægge med Kärcher WV 1. Den kompakte, ergonomiske design gør den behagelig at holde, og den elektriske sugefunktion efterlader overflader rene og pæne uden dryp. Med en arbejdsbredde på 25 cm og op til 70 m² pr. opladning er den oplagt til daglig rengøring i hjemmet.Nem brug og praktisk opbevaringDen hvide WV 1 er let (ca. 0,5 kg) og enkel at betjene. Vandbeholderen rummer 0,1 l, så tømning går hurtigt, og den kompakte størrelse gør det let at opbevare den, når arbejdet er gjort.Vandtank: 0,1 lMaks. arbejdsbredde: 25 cmAreal pr. opladning: 70 m²Lydniveau: 51 dBDriftstid: 25 minOpladningstid: 2,5 tBatteri: Lithium-ion, 600 mAhFarve: HvidH × B × D: 27,5 × 13,0 × 25,0 cmVægt: 0,5 kgMedfølger: Batteri og opladerAC-indgang: 50 – 60 V, 100 – 240 Hz...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Vinduesvaskere
Vægt: 0.94g
EAN: 4054278976327
Varenr.: 1894356
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinduesvasker Kärcher WV 1, hvid - 0,1 l
449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher WV 1 elektrisk vinduespudser 0,1 L Hvid
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK388 kr427 krKøb
2Proshop DK388 kr427 krKøb
3Boligcenter DK429 kr429 krKøb
4Vivas DK449 kr528 krKøb
5Ultrashop549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0)

PriceData har fulgt prisen på Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 294 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 388 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Kärcher WV 1 elektrisk vinduessuger 0,1 l hvid (1.633-601.0) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026388 kr34 kr (10%)
28. maj 2026354 kr1 kr (0%)
27. maj 2026353 kr29 kr (9%)
21. maj 2026324 kr1 kr (0%)
15. maj 2026325 kr1 kr (0%)
14. maj 2026324 kr1 kr (0%)
8. maj 2026325 kr1 kr (0%)
1. maj 2026324 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026321 kr19 kr (6%)
23. apr. 2026302 kr19 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret