Gå til hovedindhold

Kärcher Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T vÃ¥d- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri stÃ¥ltank

KärcherVand- og støvsugereEAN: 4054278661810
Pris fra 1.485 krtil 2.379 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 894 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.432 kr 15. maj

Sammenlign priser på Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T vÃ¥d- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri stÃ¥ltank og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1485 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T Våd-/Tørstøvsuger
1.485 kr
Til butik
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T Våd-/Tørstøvsuger billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Våd-/Tørstøvsuger
Farve: 4
Artikel nr.: 1.628-360.0
EAN: 4054278661810
Varenr.: 7848778
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T Støvsuger Gul
1.593 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Støvsuger WD 6 P S V-30/6/22/T
1.681 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T våd- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri ståltank
1.799 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher WD 6 P S V-30/5/22/T vådtørrer
1.817 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T våd- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri ståltank
1.819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T Støvsuger Gul
2.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T våd- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri ståltank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T vÃ¥d- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri stÃ¥ltank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.485 kr1.554 krKøb
2CompuMail DK1.593 kr1.593 krKøb
3Proshop DK1.681 kr1.681 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Teknikproffset DK1.817 kr1.896 krKøb
6Vivas DK1.819 kr2.058 krKøb
7Ultrashop2.379 kr2.379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T våd- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri ståltank

PriceData har fulgt prisen på Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T vÃ¥d- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri stÃ¥ltank i 158 dage. Laveste pris i perioden er 1.432 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.776 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.628 kr.

Den nuværende pris på 1.485 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T vÃ¥d- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri stÃ¥ltank. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T vÃ¥d- og tørstøvsuger - 30 l, 1.300 W, rustfri stÃ¥ltank de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.485 kr69 kr (4%)
30. maj 20261.554 kr69 kr (5%)
29. maj 20261.485 kr4 kr (0%)
26. maj 20261.489 kr21 kr (1%)
25. maj 20261.468 kr46 kr (3%)
23. maj 20261.514 kr31 kr (2%)
22. maj 20261.545 kr23 kr (1%)
20. maj 20261.568 kr61 kr (4%)
19. maj 20261.629 kr50 kr (3%)
17. maj 20261.579 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret