Gå til hovedindhold

Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul

KärcherTelefonledningerEAN: 4066529027870
Pris fra 841 krtil 1.429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 588 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 797 kr 17. maj

Sammenlign priser på Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 841 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher WD 4 V-20/5/22 Støvsuger Gul
841 kr
Til butik
Kärcher WD 4 V-20/5/22 Støvsuger Gul billede

Produktinformation

Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.628-209.0
EAN: 4066529027870
Varenr.: 1001831200
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Støvsuger Våd- og tør støvsuger WD 4 V-20/5/22
847 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul
870 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher Grovdammsugare WD 4 V-20/5/22
-11%1.106 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Grovstøvsuger WD 4 V-20/5/22
-13%1.429 kr
Før 1.639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK841 kr841 krKøb
2Proshop DK847 kr886 krKøb
3CS MEGASTORE DK870 kr909 krKøb
4Teknikproffset DK1.106 kr1.185 krKøb
5Estore DK1.429 kr1.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul

PriceData har fulgt prisen på Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul i 180 dage. Laveste pris i perioden er 797 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 866 kr.

Den nuværende pris på 841 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Kärcher WD 4 V-20/5/22 - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026841 kr44 kr (6%)
17. maj 2026797 kr2 kr (0%)
16. maj 2026799 kr2 kr (0%)
15. maj 2026797 kr64 kr (7%)
14. maj 2026861 kr24 kr (3%)
13. maj 2026837 kr8 kr (1%)
8. maj 2026829 kr10 kr (1%)
7. maj 2026819 kr21 kr (3%)
3. maj 2026798 kr1 kr (0%)
2. maj 2026799 kr34 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret