Gå til hovedindhold

Kärcher SP 16.000 DUAL, Sort, Gul, 10 m, 16000 l/t, 7 m, 1 mm, 9 m

KärcherVandingEAN: 4054278951706
Pris fra 852 krtil 1.269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 417 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 849 kr 28. maj

Sammenlign priser på Kärcher SP 16.000 DUAL, Sort, Gul, 10 m, 16000 l/t, 7 m, 1 mm, 9 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 852 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Sp 16.000 Dual Tryksprøjte
852 kr
Til butik
Kärcher Sp 16.000 Dual Tryksprøjte billede

Produktinformation

Kärcher - 1.645-832.0 - Tryksprøjte - Dobbelt Funktion - Ergonomisk Design - Letvægt - Højtryk

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.645-832.0
EAN: 4054278951706
Varenr.: 1001652974
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SP 16.000 DUAL submersible pump
858 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SP 16.000 DUAL, Sort, Gul, 10 m, 16000 l/t, 7 m, 1 mm, 9 m
932 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher SP 16.000 DUAL dykpumpe - 550 W, 16.000 l/t, 7 m
-1%1.249 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher SP 16.000 DUAL dykpumpe - 550 W, 16.000 l/t, 7 m
-1%1.269 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SP 16.000 DUAL, Sort, Gul, 10 m, 16000 l/t, 7 m, 1 mm, 9 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SP 16.000 DUAL, Sort, Gul, 10 m, 16000 l/t, 7 m, 1 mm, 9 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK852 kr852 krKøb
2Proshop DK858 kr897 krKøb
3CS MEGASTORE DK932 kr932 krKøb
4Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher SP 16.000 DUAL, Sort, Gul, 10 m, 16000 l/t, 7 m, 1 mm, 9 m

PriceData har fulgt prisen på Kärcher SP 16.000 DUAL, Sort, Gul, 10 m, 16000 l/t, 7 m, 1 mm, 9 m i 168 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 918 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 883 kr.

Den nuværende pris på 852 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Kärcher SP 16.000 DUAL, Sort, Gul, 10 m, 16000 l/t, 7 m, 1 mm, 9 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Kärcher SP 16.000 DUAL, Sort, Gul, 10 m, 16000 l/t, 7 m, 1 mm, 9 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026852 kr3 kr (0%)
28. maj 2026849 kr61 kr (7%)
7. maj 2026910 kr21 kr (2%)
1. maj 2026889 kr11 kr (1%)
9. apr. 2026878 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026877 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026876 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026877 kr2 kr (0%)
3. jan. 2026875 kr42 kr (5%)
31. dec. 2025917 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret