Gå til hovedindhold

Karcher Kärcher SG 4/4 cylinder-damprenser - 4 l, 2.300 W, sort/gul

KarcherVand- og støvsugereEAN: 4039784943117
Pris fra 7.658 krtil 9.199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.541 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.443 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Kärcher SG 4/4 cylinder-damprenser - 4 l, 2.300 W, sort/gul og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7658 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher SG 4/4 Grå Gul
7.658 kr
Til butik
Kärcher SG 4/4 Grå Gul billede

Produktinformation

Kärcher SG 4/4 - Damprenser - beholder

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.092-104.0
EAN: 4039784943117
Varenr.: 993112513
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SG 4/4 - Damprenser - beholder
7.694 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Damprenser SG 4/4 Steam Cleaner
7.763 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher SG 4/4 damprenser - grå/gul, 4 bar, 4 l beholder
-10%8.799 kr
Før 9.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher SG 4/4 damprenser - grå/gul, 4 bar, 4 l beholder
-10%8.819 kr
Før 9.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher SG 4/4 Grå Gul
9.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SG 4/4 cylinder-damprenser - 4 l, 2.300 W, sort/gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SG 4/4 cylinder-damprenser - 4 l, 2.300 W, sort/gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.658 kr7.658 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.694 kr7.763 krKøb
3Proshop DK7.763 kr7.763 krKøb
4Boligcenter DK8.799 kr8.799 krKøb
5Vivas DK8.819 kr8.869 krKøb
6Ultrashop9.199 kr9.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher SG 4/4 cylinder-damprenser - 4 l, 2.300 W, sort/gul

PriceData har fulgt prisen på Kärcher SG 4/4 cylinder-damprenser - 4 l, 2.300 W, sort/gul i 183 dage. Laveste pris i perioden er 7.443 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 9.978 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.843 kr.

Den nuværende pris på 7.658 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Kärcher SG 4/4 cylinder-damprenser - 4 l, 2.300 W, sort/gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Kärcher SG 4/4 cylinder-damprenser - 4 l, 2.300 W, sort/gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20267.658 kr24 kr (0%)
23. maj 20267.634 kr15 kr (0%)
22. maj 20267.649 kr5 kr (0%)
21. maj 20267.654 kr18 kr (0%)
20. maj 20267.636 kr13 kr (0%)
19. maj 20267.649 kr14 kr (0%)
18. maj 20267.635 kr43 kr (1%)
16. maj 20267.592 kr45 kr (1%)
15. maj 20267.547 kr17 kr (0%)
10. maj 20267.530 kr44 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret