Gå til hovedindhold

Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose

KärcherPersonlig plejeEAN: 4054278995427
Pris fra 452 krtil 1.069 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 617 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 432 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 452 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher SC 1 Upright Elektrisk moppe/damprenser
452 kr
Til butik
Kärcher SC 1 Upright Elektrisk moppe/damprenser billede

Produktinformation

Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.513-560.0
EAN: 4054278995427
Varenr.: 1001875688
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose
475 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher SC 1 Upright Elektrisk moppe/damprenser
589 kr
Til butik
Kärcher SC 1 Upright Elektrisk moppe/damprenser billede

Produktinformation

Kärcher SC 1 Upright Elektrisk Moppedamprenser Oplev en ny standard for rengøring med Kärcher SC 1 Upright Elektrisk Moppedamprenser. Denne alsidige og brugervenlige damprenser er designet til effektiv fjernelse af snavs og bakterier på både hårde gulve o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Rengøring
EAN: 4054278995427
Varenr.: 73533
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Stangstøvsuger SC 1 Upright
589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Damprenser gulvmoppe - Kärcher SC 1 Upright
629 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Damprenser gulvmoppe - Kärcher SC 1 Upright
649 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher Ångtvätt SC 1 Upright
-8%830 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dampvasker SC 1 Opretstående
-13%1.069 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK452 kr452 krKøb
2CS MEGASTORE DK475 kr514 krKøb
3Ultrashop589 kr589 krKøb
4Proshop DK589 kr628 krKøb
5Boligcenter DK629 kr629 krKøb
6Vivas DK649 kr728 krKøb
7Teknikproffset DK830 kr889 krKøb
8Estore DK1.069 kr1.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose

PriceData har fulgt prisen på Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose i 168 dage. Laveste pris i perioden er 405 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 612 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 497 kr.

Den nuværende pris på 452 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Kärcher SC 1 Upright - Elektrisk moppe/damprenser - stav - uden pose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026452 kr7 kr (2%)
23. maj 2026459 kr1 kr (0%)
22. maj 2026460 kr1 kr (0%)
18. maj 2026459 kr1 kr (0%)
14. maj 2026460 kr1 kr (0%)
13. maj 2026459 kr60 kr (12%)
7. maj 2026519 kr4 kr (1%)
6. maj 2026523 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026522 kr3 kr (1%)
20. mar. 2026519 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret