Gå til hovedindhold

Kärcher S 6, Sort, Gul, 795 mm, 926 mm, 1032 mm, 14,2 kg, Vejledning

KärcherRedskaberEAN: 4054278247946
Pris fra 1.851 krtil 2.747 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 896 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kärcher S 6, Sort, Gul, 795 mm, 926 mm, 1032 mm, 14,2 kg, Vejledning og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1851 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher S 6 fejemaskine Sort, Gul
1.851 kr
Til butik
Kärcher S 6 fejemaskine Sort, Gul billede

Produktinformation

Kärcher S 6. Produktfarve: Sort, Gul. Bredde: 795 mm, Dybde: 926 mm, Højde: 1032 mm. Strømkilde: Vejledning. Pakkevægt: 17100 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.766-420.0
EAN: 4054278247946
Varenr.: 995730039
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher S 6 Mechanical Sweeper
2.237 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher S 6, Sort, Gul, 795 mm, 926 mm, 1032 mm, 14,2 kg, Vejledning
2.747 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher S 6, Sort, Gul, 795 mm, 926 mm, 1032 mm, 14,2 kg, Vejledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher S 6, Sort, Gul, 795 mm, 926 mm, 1032 mm, 14,2 kg, Vejledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.851 kr1.851 krKøb
2Proshop DK2.237 kr2.237 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.747 kr2.946 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher S 6, Sort, Gul, 795 mm, 926 mm, 1032 mm, 14,2 kg, Vejledning

PriceData har fulgt prisen på Kärcher S 6, Sort, Gul, 795 mm, 926 mm, 1032 mm, 14,2 kg, Vejledning i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.841 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 2.078 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.027 kr.

Den nuværende pris på 1.851 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Kärcher S 6, Sort, Gul, 795 mm, 926 mm, 1032 mm, 14,2 kg, Vejledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Kärcher S 6, Sort, Gul, 795 mm, 926 mm, 1032 mm, 14,2 kg, Vejledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.851 kr224 kr (11%)
23. maj 20262.075 kr3 kr (0%)
22. maj 20262.078 kr3 kr (0%)
17. maj 20262.075 kr2 kr (0%)
14. maj 20262.077 kr2 kr (0%)
13. maj 20262.075 kr1 kr (0%)
11. maj 20262.074 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.075 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.074 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.075 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret