Gå til hovedindhold

Kärcher OC 4, Kompakt, Batteri, 1,8 m, Lavt tryk, 8 L, Sort, Hvid, Gul

KärcherHøjtryksrensereEAN: 4066529103741
Pris fra 1.102 krtil 1.489 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 387 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.002 kr 21. maj

Sammenlign priser på Kärcher OC 4, Kompakt, Batteri, 1,8 m, Lavt tryk, 8 L, Sort, Hvid, Gul og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1102 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Højtryksrenser Karcher OC 4
1.102 kr
Til butik
Kärcher Højtryksrenser Karcher OC 4 billede

Produktinformation

Kärcher OC 4 højtryksrenser Kompakt Batteri Sort, Hvid, Gul

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Hoejtryksrenser
Artikel nr.: 1.599-350.0
EAN: 4066529103741
Varenr.: 3362281
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Oc 4 Mobile Outdoor Cleaner Højtryksrenser
1.110 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher OC 4, Kompakt, Batteri, 1,8 m, Lavt tryk, 8 L, Sort, Hvid, Gul
1.171 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher Oc 4 Mobile Outdoor Cleaner Højtryksrenser
1.489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher OC 4, Kompakt, Batteri, 1,8 m, Lavt tryk, 8 L, Sort, Hvid, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher OC 4, Kompakt, Batteri, 1,8 m, Lavt tryk, 8 L, Sort, Hvid, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.102 kr1.102 krKøb
2CompuMail DK1.110 kr1.110 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.171 kr1.171 krKøb
4Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher OC 4, Kompakt, Batteri, 1,8 m, Lavt tryk, 8 L, Sort, Hvid, Gul

PriceData har fulgt prisen på Kärcher OC 4, Kompakt, Batteri, 1,8 m, Lavt tryk, 8 L, Sort, Hvid, Gul i 181 dage. Laveste pris i perioden er 973 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 1.389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.178 kr.

Den nuværende pris på 1.102 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Kärcher OC 4, Kompakt, Batteri, 1,8 m, Lavt tryk, 8 L, Sort, Hvid, Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Kärcher OC 4, Kompakt, Batteri, 1,8 m, Lavt tryk, 8 L, Sort, Hvid, Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.102 kr40 kr (4%)
30. maj 20261.142 kr24 kr (2%)
29. maj 20261.166 kr32 kr (3%)
28. maj 20261.198 kr55 kr (5%)
27. maj 20261.143 kr61 kr (6%)
25. maj 20261.082 kr42 kr (4%)
24. maj 20261.040 kr42 kr (4%)
23. maj 20261.082 kr49 kr (5%)
22. maj 20261.033 kr31 kr (3%)
21. maj 20261.002 kr65 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret