Gå til hovedindhold

Kärcher K 4 UNIVERSAL EDITION T5, Kompakt, Elektrisk, 5 m, Sort, Gul, 420 l/t, 130 bar

KärcherRengøringsmidlerEAN: 4054278913223
Pris fra 1.917 krtil 2.389 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 472 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.899 kr 5. maj

Sammenlign priser på Kärcher K 4 UNIVERSAL EDITION T5, Kompakt, Elektrisk, 5 m, Sort, Gul, 420 l/t, 130 bar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1917 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher K 4 Universal T5 Trykvasker
1.917 kr
Til butik
Kärcher K 4 Universal T5 Trykvasker billede

Produktinformation

Kärcher K 4 Universal T5 - Trykvasker

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.679-303.0
EAN: 4054278913223
Varenr.: 1001652985
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Højtryksrenser K 4 UNIVERSAL EDITION T5 pressure washer
1.928 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher K 4 UNIVERSAL EDITION T5, Kompakt, Elektrisk, 5 m, Sort, Gul, 420 l/t, 130 bar
1.966 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højtryksrenser Kärcher K 4 Universal Edition T5, 130 bar, 1.800 W
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højtryksrenser Kärcher K 4 Universal Edition T5, 130 bar, 1.800 W
2.019 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher K 4 Universal T5 Trykvasker
2.389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher K 4 UNIVERSAL EDITION T5, Kompakt, Elektrisk, 5 m, Sort, Gul, 420 l/t, 130 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher K 4 UNIVERSAL EDITION T5, Kompakt, Elektrisk, 5 m, Sort, Gul, 420 l/t, 130 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.917 kr1.917 krKøb
2Proshop DK1.928 kr1.928 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.966 kr1.966 krKøb
4Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
5Vivas DK2.019 kr2.258 krKøb
6Ultrashop2.389 kr2.389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher K 4 UNIVERSAL EDITION T5, Kompakt, Elektrisk, 5 m, Sort, Gul, 420 l/t, 130 bar

PriceData har fulgt prisen på Kärcher K 4 UNIVERSAL EDITION T5, Kompakt, Elektrisk, 5 m, Sort, Gul, 420 l/t, 130 bar i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 2.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.824 kr.

Den nuværende pris på 1.917 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Kärcher K 4 UNIVERSAL EDITION T5, Kompakt, Elektrisk, 5 m, Sort, Gul, 420 l/t, 130 bar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Kärcher K 4 UNIVERSAL EDITION T5, Kompakt, Elektrisk, 5 m, Sort, Gul, 420 l/t, 130 bar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.917 kr63 kr (3%)
17. maj 20261.980 kr81 kr (4%)
5. maj 20261.899 kr68 kr (3%)
4. maj 20261.967 kr2 kr (0%)
2. maj 20261.965 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.967 kr13 kr (1%)
24. mar. 20261.980 kr37 kr (2%)
23. mar. 20261.943 kr11 kr (1%)
21. mar. 20261.932 kr287 kr (13%)
25. jan. 20262.219 kr421 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret