Gå til hovedindhold

Kärcher FC 7 Cordless - Gulvrenser - stav - ledningsfri - hvid inkluderet oplader

KärcherHjem og haveEAN: 4054278975184
Pris fra 2.319 krtil 3.839 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.520 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.250 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Kärcher FC 7 Cordless - Gulvrenser - stav - ledningsfri - hvid inkluderet oplader og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2319 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher FC 7 CORDLESS Poseløs støvsuger
2.319 kr
Til butik
Kärcher FC 7 CORDLESS Poseløs støvsuger billede

Produktinformation

Kärcher FC 7 CORDLESS Poseløs støvsuger

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.055-701.0
EAN: 4054278975184
Varenr.: 1001831180
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs gulvvasker Kärcher FC 7 - vådrengøring, poseløs, 25 V
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs gulvvasker Kärcher FC 7 - vådrengøring, poseløs, 25 V billede

Produktinformation

Fordele ved trådløs gulvvaskerKärcher FC 7 er en trådløs gulvvasker til hårde gulve, der både opsamler snavs og vasker i én arbejdsgang. Med en drifttid på op til 45 minutter får du effektiv vådrengøring af daglige spild og fastsiddende skidt på store arealer - helt uden ledning. Den poseløse konstruktion og separate tanke til rent og snavset vand gør rengøringen enkel og hygiejnisk.Praktisk til hverdagens rengøringDen brede arbejdsbredde på 30 cm og et areal pr. opladning på op til 175 m² gør FC 7 velegnet til både køkken, stue og gang. Du kan justere effekten efter behov, og en indikator viser, når beholderen er fuld. Sættet leveres med oplader, parkeringsstation, rengøringsbørste, ruller (4 stk.) og rengøringsmiddel, så du kan komme i gang med det samme.Produkttype: Elektrisk kost/gulvvaskerRengøringstype: VådrengøringEgnet til: Hårde gulveArbejd bredde: 30 cmRengjort areal pr. opladning: 175 m²Kapacitet rentvandstank: 0,4 lKapacitet snavsevandstank: 0,2 lStøvbeholder: PoseløsBatteri: 25 V Li-Ion, 2,85 AhDrifttid: 45 minOpladningstid: 4 tStrømforsyning lader: 100–240 V, 50/60 HzParkeringsposition: JaVariabel effekt: JaFuld-beholder indikator: JaPakkens vægt: 8 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Damprensere
Vægt: 19.72g
EAN: 4054278975184
Varenr.: 1895203
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs gulvvasker Kärcher FC 7 - vådrengøring, poseløs, 25 V
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs gulvvasker Kärcher FC 7 - vådrengøring, poseløs, 25 V billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Damprensere
Vægt: 19.72g
EAN: 4054278975184
Varenr.: 1895203
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher FC 7 Cordless Gulvvasker
2.486 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kärcher FC 7 Trådløs Gulvvasker
2.633 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher FC 7 CORDLESS Poseløs støvsuger
2.905 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher FC 7 Cordless - Gulvrenser - stav - ledningsfri - hvid inkluderet oplader
3.148 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher FC 7 CORDLESS Poseløs støvsuger
3.289 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trådløs gulvrens – 45 min. køretid, dobbelt tanksystem
-13%3.839 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher FC 7 Cordless - Gulvrenser - stav - ledningsfri - hvid inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher FC 7 Cordless - Gulvrenser - stav - ledningsfri - hvid inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.319 kr2.319 krKøb
2Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
3Vivas DK2.419 kr2.658 krKøb
4Proshop DK2.486 kr2.486 krKøb
5Komplett DK2.633 kr2.633 krKøb
6Teknikproffset DK2.905 kr2.974 krKøb
7CS MEGASTORE DK3.148 kr3.347 krKøb
8Ultrashop3.289 kr3.289 krKøb
9Estore DK3.839 kr3.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher FC 7 Cordless - Gulvrenser - stav - ledningsfri - hvid inkluderet oplader

PriceData har fulgt prisen på Kärcher FC 7 Cordless - Gulvrenser - stav - ledningsfri - hvid inkluderet oplader i 186 dage. Laveste pris i perioden er 2.244 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 2.804 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.428 kr.

Den nuværende pris på 2.319 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Kärcher FC 7 Cordless - Gulvrenser - stav - ledningsfri - hvid inkluderet oplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Kärcher FC 7 Cordless - Gulvrenser - stav - ledningsfri - hvid inkluderet oplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.319 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.318 kr1 kr (0%)
6. maj 20262.319 kr1 kr (0%)
4. apr. 20262.318 kr104 kr (4%)
2. apr. 20262.422 kr7 kr (0%)
29. mar. 20262.415 kr1 kr (0%)
27. mar. 20262.416 kr42 kr (2%)
25. mar. 20262.374 kr44 kr (2%)
15. mar. 20262.330 kr33 kr (1%)
14. mar. 20262.363 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret