Gå til hovedindhold

Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader

KärcherElektronikEAN: 4054278975153
Pris fra 977 krtil 1.749 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 772 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 878 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 977 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher EWM 2 Elektrisk moppe
977 kr
Til butik
Kärcher EWM 2 Elektrisk moppe billede

Produktinformation

Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.056-310.0
EAN: 4054278975153
Varenr.: 1001831181
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher EWM 2 Golvtvätt
-32%1.019 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kärcher EWM 2 Golvtvätt billede

Produktinformation

Golvtvätten får dina golv 20% renare än rengöring med vanlig mopp, De roterande valsarna fuktas hela tiden med rent vatten medan den uppsamlade smutsen förs in i tanken för smutsvatten. Tack vare dess slimmade form kan EWM 2 inte bara nå in under möbler med lätthet utan sparar också förvaringsutrymme. Den har även en svivelled för enkel rengöring av hörn och kanter. Torktiden för golv är ca. 2 minuter vilket gör den lämpad för alla typer av hårda golv, oavsett om det är trä, sten eller plastgolv. Det kraftfulla litiumjonbatteriet säkerställer maximal rörelsefrihet, då rengöringen inte längre än bunden till ett eluttag. Den intuitiva LED-displayen ger kontinuerlig information om batterinivån. Batteriet har en drifttid på upp till 20 minuter, vilket är tillräckligt för att städa en yta på cirka 60 m². - 20% renare än vanlig mopp, - Når in under låga möbler, - 20min Drifttid, - Kapacitet 60 m², - Snabb torktid.

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Gulv støvsuger
EAN: 4054278975153
Varenr.: D19718
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Stangstøvsuger EWM 2
1.083 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher EWM 2 Elektrisk moppe
1.139 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gulvvasker med ruller - Kärcher EWM 2, batteri 2,5 Ah (sort/hvid/gul)
1.179 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gulvvasker med ruller - Kärcher EWM 2, batteri 2,5 Ah (sort/hvid/gul)
1.199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader
1.287 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
EWM 2 Gulvvask
-13%1.749 kr
Før 2.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK977 kr977 krKøb
2Teknikproffset DK1.019 kr1.078 krKøb
3Proshop DK1.083 kr1.083 krKøb
4Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
5Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
6Vivas DK1.199 kr1.368 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.287 kr1.287 krKøb
8Estore DK1.749 kr1.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader

PriceData har fulgt prisen på Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader i 185 dage. Laveste pris i perioden er 875 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 1.083 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.013 kr.

Den nuværende pris på 977 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Kärcher EWM 2 - Elektrisk moppe - stav - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026977 kr39 kr (4%)
13. maj 20261.016 kr39 kr (4%)
3. maj 2026977 kr106 kr (10%)
29. apr. 20261.083 kr59 kr (6%)
27. apr. 20261.024 kr59 kr (5%)
17. apr. 20261.083 kr205 kr (23%)
16. apr. 2026878 kr205 kr (19%)
11. apr. 20261.083 kr31 kr (3%)
9. apr. 20261.052 kr174 kr (20%)
20. mar. 2026878 kr150 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret