Gå til hovedindhold

Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0

KärcherVand- og støvsugereEAN: 4054278975818
Pris fra 547 krtil 739 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 541 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 547 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0
547 kr
Til butik
Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0 billede

Produktinformation

Damprenser, håndmodel

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Damprenser
Artikel nr.: 1.516-400.0
EAN: 4054278975818
Varenr.: 3324987
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher SC 1 Sort Hvid
552 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SC 1 - Damprenser - håndmodel
650 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher SC 1 damprenser
658 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Damprenser håndholdt - Kärcher SC 1
-8%669 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Damprenser håndholdt - Kärcher SC 1
-8%689 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher SC 1 Sort Hvid
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK547 kr586 krKøb
2CompuMail DK552 kr552 krKøb
3CS MEGASTORE DK650 kr689 krKøb
4Teknikproffset DK658 kr717 krKøb
5Boligcenter DK669 kr669 krKøb
6Vivas DK689 kr758 krKøb
7Ultrashop739 kr739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0

PriceData har fulgt prisen på Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 536 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 584 kr.

Den nuværende pris på 547 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 43 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Kärcher Damprenser Parownica Karcher SC 1 1.516-400.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026547 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026544 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026547 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026544 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026547 kr3 kr (1%)
8. apr. 2026544 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026543 kr2 kr (0%)
8. mar. 2026541 kr3 kr (1%)
7. mar. 2026544 kr43 kr (7%)
6. mar. 2026587 kr28 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret