Gå til hovedindhold

Karcher Kärcher 2.863-384.0, Rullemoppe, Stick vakuum, Hvid, Gul, Kärcher, KFL 1, FCV 2, FCV 3, 132 mm

KarcherEAN: 4066529180940
Pris fra 144 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 2. maj

Sammenlign priser på Kärcher 2.863-384.0, Rullemoppe, Stick vakuum, Hvid, Gul, Kärcher, KFL 1, FCV 2, FCV 3, 132 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher 2.863-384.0 Rullemoppe
144 kr
Til butik
Kärcher 2.863-384.0 Rullemoppe billede

Produktinformation

Kärcher 2.863-384.0. Produkttype: Rullemoppe, Egnet til støvsugertype: Stick vakuum, Produktfarve: Hvid, Gul. Bredde: 132 mm, Dybde: 247 mm, Højde: 60 mm. Pakkevægt: 300 g. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 2.863-384.0
EAN: 4066529180940
Varenr.: 1003897262
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher 2.863-384.0, Rullemoppe, Stick vakuum, Hvid, Gul, Kärcher, KFL 1, FCV 2, FCV 3, 132 mm
174 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher rulle-moppe til skaftstøvsuger - 2.863-384.0
-9%209 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kärcher rulle-moppe til skaftstøvsuger - 2.863-384.0 billede

Produktinformation

Effektiv rulle-moppe til skaftstøvsugerForny rengøringen derhjemme med Kärchers rulle-moppe, udviklet til Kärcher skaftstøvsugere. Den hvide moppe med gule striber arbejder jævnt over gulvet og opsamler hverdagens snavs, så du får et pænt og ensartet resultat på kort tid. Letvægtskonstruktionen gør den nem at håndtere, og den er ideel som ekstra eller erstatningsrulle i din rengøringsrutine.Tilbehør til elværktøj med fokus på pasformRullen er designet til kompatibilitet med Kärcher og passer til skaftstøvsugere i samme system. Med kompakte mål er den enkel at montere og afmontere, når det er tid til udskiftning eller rengøring. Perfekt for dig, der ønsker hurtig og effektiv gulvrengøring uden besvær.Produkttype: Rulle-moppeBrand-kompatibilitet: KärcherEgnet til: SkaftstøvsugerFarve: Hvid/GulBredde: 13,2 cmDybde: 24,7 cmHøjde: 6,0 cmVægt: 0,200 kgAntal i pakken: 1 stk.Pakkevægt: 0,300 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Tilbehør til elværktøj
Vægt: 0.53g
EAN: 4066529180940
Varenr.: 2096299
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher rulle-moppe til skaftstøvsuger - 2.863-384.0
-8%229 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher 2.863-384.0, Rullemoppe, Stick vakuum, Hvid, Gul, Kärcher, KFL 1, FCV 2, FCV 3, 132 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher 2.863-384.0, Rullemoppe, Stick vakuum, Hvid, Gul, Kärcher, KFL 1, FCV 2, FCV 3, 132 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK144 kr144 krKøb
2CS MEGASTORE DK174 kr213 krKøb
3Boligcenter DK209 kr209 krKøb
4Vivas DK229 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher 2.863-384.0, Rullemoppe, Stick vakuum, Hvid, Gul, Kärcher, KFL 1, FCV 2, FCV 3, 132 mm

PriceData har fulgt prisen på Kärcher 2.863-384.0, Rullemoppe, Stick vakuum, Hvid, Gul, Kärcher, KFL 1, FCV 2, FCV 3, 132 mm i 77 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Kärcher 2.863-384.0, Rullemoppe, Stick vakuum, Hvid, Gul, Kärcher, KFL 1, FCV 2, FCV 3, 132 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Kärcher 2.863-384.0, Rullemoppe, Stick vakuum, Hvid, Gul, Kärcher, KFL 1, FCV 2, FCV 3, 132 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026144 kr1 kr (1%)
2. maj 2026143 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026144 kr15 kr (9%)
25. apr. 2026159 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026160 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026159 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026158 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026159 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026158 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026159 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret