Gå til hovedindhold

Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner (200ml)

Pris fra 207 krtil 384 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner (200ml) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kerastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal 200ml
-31%207 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal 200ml billede

Produktinformation

Kerastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal 200ml er en avanceret balsam udviklet specielt til at styrke og reparere svækket og skadet hår. Den unikke formel indeholder aktive ingredienser, der arbejder i dybden for at genopbygge hårets indre struktur...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårpleje
EAN: 3474636397884
Varenr.: 4497
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Conditioner, 200 ml.
-29%213 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Conditioner, 200 ml. billede

Produktinformation

Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Conditioner, 200 ml., er en professionel hårpleje-løsning, der er designet til at styrke og genopbygge skadet hår. Den primære funktion er at reducere spaltede spidser og forhindre hårets brud. Denne conditioner er v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
EAN: 3474636397884
Varenr.: KERAS0022
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Resistance Ciment Anti-Usure Conditioner 200 ml
-25%233,25 kr
Før 311 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Resistance Ciment Anti-Usure Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Conditioner er en **reparerende** balsam, som er ideel til et hår med spaltede og slidte spidser. Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Conditioner er med til at **genopbygge hårets struktur**, og derved give et sun...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
EAN: 3474636397884
Varenr.: 57586
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner 200ml
244 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner (200ml)
-20%250 kr
Før 311 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal conditioner 200 m
275 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Duo Resistance Ciment Anti Usure Conditioner
-25%384 kr
Før 512 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner (200ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner (200ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1I Love Shampoo207 kr207 krKøb
2Brandshop213 kr213 krKøb
3NiceHair.dk233,25 kr233,25 krKøb
4Cocopanda DK244 kr244 krKøb
5Bangerhead DK250 kr250 krKøb
6Lyko DK275 kr275 krKøb
7NordicFeel DK384 kr384 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner (200ml)

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner (200ml) i 158 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner (200ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal Conditioner (200ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026207 kr6 kr (3%)
13. maj 2026213 kr6 kr (3%)
1. maj 2026207 kr6 kr (3%)
30. apr. 2026213 kr6 kr (3%)
10. feb. 2026207 kr6 kr (3%)
9. feb. 2026213 kr6 kr (3%)
10. jan. 2026207 kr6 kr (3%)
9. jan. 2026213 kr6 kr (3%)
28. dec. 2025207 kr6 kr (3%)
27. dec. 2025213 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret