Gå til hovedindhold

Kérastase Damaged Hair Repair Essentials Shampoo 250 Ml, Conditioner 200 ml & Serum 90 ml - 540 ml

KérastaseProdukter til hårstylingEAN: 3474637196677
Pris fra 365 krtil 618,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 253,75 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 351 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Kérastase Damaged Hair Repair Essentials Shampoo 250 Ml, Conditioner 200 ml & Serum 90 ml - 540 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kérastase Première Sérum Filler Fondamental Hair Serum 90 ml
365 kr
Til butik
Kérastase Première Sérum Filler Fondamental Hair Serum 90 ml billede

Produktinformation

Hårserum giver en let, leave-in reparerende behandling, der hjælper med at forebygge knæk, reducerer krus, forsegler og udfylder hårfibre og beskytter mod varmestyling for glattere, mere skinnende hår. Kérastase Première Sérum Filler Fondamental Hair Serum 90 ml er designet til at nære og genopbygge alle typer beskadiget hår i dybden og forbedre blødhed, glans, modstandsdygtighed og den samlede medgørlighed. Leave-in reparerende hårserum til skrøbeligt, beskadiget hår Hjælper med at forebygge knæk og styrker hårfibrene Anti-krus behandling, der udglatter og forsegler håret Beskyttelse mod varmestyling Forbedrer blødhed, glans og medgørlighed Ideel til daglig pleje, når du ønsker stærkere udseende hår, der føles glat, glansfuldt og lettere at style.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 3474637196677
EAN: 3474637196677
Varenr.: 3402179
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kérastase Premiere Repair Serum - 90 ml
386 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Première Sérum Filler Fondamental Hair Serum 90 ml
443 kr
Til butik
Kérastase Première Sérum Filler Fondamental Hair Serum 90 ml billede

Produktinformation

Sérum Filler Réparateur fra Kérastase er et reparerende leave-in hårserum, som modvirker knækkede hårstrå. Dette serum forhindrer krus og virker ved at forsegle og udfylde hårstråene og beskytte dem mod varmen fra stylingværktøjer, hvilket efterlader håret stærkt og glansfuldt.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Serum
Artikel nr.: E4113801
EAN: 3474637196677
Varenr.: 3294713
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Première Sérum Filler Fondamental Hair Serum (90 ml)
-11%462 kr
Før 521 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kerastase Premiere Repair Serum 90 ml
469 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kerastase Première Sérum Filler Fondamental 90ml
-1%482,89 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Première Sérum Filler Fondamental Hair Serum 90 ml
521 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Première Duo Hair Oil 30ml, Serum 90ml
-25%618,75 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Damaged Hair Repair Essentials Shampoo 250 Ml, Conditioner 200 ml & Serum 90 ml - 540 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Damaged Hair Repair Essentials Shampoo 250 Ml, Conditioner 200 ml & Serum 90 ml - 540 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK365 kr404 krKøb
2CS MEGASTORE DK386 kr425 krKøb
3Cocopanda DK443 kr443 krKøb
4Bangerhead DK462 kr462 krKøb
5Teknikproffset DK469 kr518 krKøb
6I Love Shampoo482,89 kr482,89 krKøb
7Lyko DK521 kr521 krKøb
8NordicFeel DK618,75 kr618,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Damaged Hair Repair Essentials Shampoo 250 Ml, Conditioner 200 ml & Serum 90 ml - 540 ml

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Damaged Hair Repair Essentials Shampoo 250 Ml, Conditioner 200 ml & Serum 90 ml - 540 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Kérastase Damaged Hair Repair Essentials Shampoo 250 Ml, Conditioner 200 ml & Serum 90 ml - 540 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Kérastase Damaged Hair Repair Essentials Shampoo 250 Ml, Conditioner 200 ml & Serum 90 ml - 540 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026365 kr10 kr (3%)
23. apr. 2026375 kr12 kr (3%)
18. apr. 2026363 kr10,57 kr (3%)
17. apr. 2026373,57 kr10,57 kr (3%)
11. apr. 2026363 kr22 kr (6%)
1. apr. 2026385 kr19,83 kr (5%)
30. mar. 2026365,17 kr4,17 kr (1%)
28. mar. 2026361 kr24 kr (6%)
26. mar. 2026385 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026386 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret