Gå til hovedindhold

Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Hair Oil Refillable (75 ml)

KérastaseHårplejeEAN: 3474637219536
Pris fra 408 krtil 572 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369,04 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Hair Oil Refillable (75 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 408 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kerastase Cicagloss Refillable Hair Oil 75 ml
408 kr
Til butik
Kerastase Cicagloss Refillable Hair Oil 75 ml billede

Produktinformation

Blond Absolu Cicagloss Oil - Genopfyldelig hårolie til blondt og afbleget hår En luksuriøs, genopfyldelig hårolie, der er specielt formuleret til at genoprette, beskytte og forbedre blondt eller afbleget hår med effektive resultater. Vigtigste fordele Forstærker svækket, afbleget hår Fugter og nærer beskadigede blonde hårstrå i dybden Giver exceptionel blødhed og strålende glans Forbedrer øjeblikkeligt glansen og efterlader håret glat og strålende Beriget med edelweissblomstekstrakt Denne robuste alpeblomst er rig på antioxidanter og trives i 3.000 meters højde i de schweiziske alper, hvor den modstår stærk vind, intens UV-eksponering og barske temperaturer. Dens styrkende egenskaber hjælper med at styrke og beskytte håret og bevare dets skønhed og livlighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 3474637219536
EAN: 3474637219536
Varenr.: 3402177
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Refillable Hair Oil 75 m
441 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kerastase Blond Cicagloss Oil 75 ml
459 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Hair Oil Refillable (75 ml)
-15%485 kr
Før 572 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Refillable Hair Oil 75 ml
507 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Refillable Hair Oil 75 m
572 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Hair Oil Refillable (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Hair Oil Refillable (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK408 kr447 krKøb
2Cocopanda DK441 kr441 krKøb
3Teknikproffset DK459 kr508 krKøb
4Bangerhead DK485 kr485 krKøb
5NordicFeel DK507 kr507 krKøb
6Lyko DK572 kr572 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Hair Oil Refillable (75 ml)

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Hair Oil Refillable (75 ml) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 361,27 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 531 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 436 kr.

Den nuværende pris på 408 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Hair Oil Refillable (75 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Kérastase Blond Absolu L´Huile Cicagloss Hair Oil Refillable (75 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026408 kr21 kr (5%)
28. maj 2026429 kr29 kr (6%)
24. maj 2026458 kr30 kr (6%)
21. maj 2026488 kr63 kr (15%)
19. maj 2026425 kr2 kr (0%)
15. maj 2026427 kr8 kr (2%)
12. maj 2026435 kr22,6 kr (5%)
11. maj 2026457,6 kr50,4 kr (10%)
9. maj 2026508 kr17,71 kr (4%)
8. maj 2026490,29 kr13,71 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret