Gå til hovedindhold

Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo for lightened or highlighted hair 500 ml

KérastaseShampoo og balsamEAN: 3474636881260
Pris fra 345 krtil 460 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 296,77 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo for lightened or highlighted hair 500 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 345 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo 500 ml
-25%345 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo 500 ml billede

Produktinformation

Kérastase Blond Absolu Bain Lumiére Shampoo er en utrolig lækker shampoo til dig, som ønsker at få det absolut smukkeste frem i sit hår. Den er udviklet specielt til et blondt eller lysnet hår, og har en unik formel med egenskaber, som både kan ses og mær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
EAN: 3474636881260
Varenr.: 87883
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo 500 ml
351 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiére Shampoo - 500 ml
382 kr
Til butik
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiére Shampoo - 500 ml billede

Produktinformation

Avanceret genopfugtning og glans til blondt hårKérastase Blond Absolu Bain Lumière er en fugtgivende shampoo, der repræsenterer spydspidsteknologi inden for hårpleje til bleget og tonet hår. Denne elegante formel kombinerer hyaluronsyre med alpedelweiss-ekstrakt for at skabe en transformativ oplevelse, der går langt ud over traditionel rengøring. Shampooen til bleget hår arbejder på molekylært niveau for at fjerne mathed og urenheder, samtidig med at den genopretter hårets naturlige glans fra rod til spids. Den lette, men kraftfulde formula leverer intensiv genopfugtning uden at tynge håret ned, hvilket resulterer i en silkeblød fornemmelse og strålende glans. Som en blond absolu shampoo fra Kérastase tilbyder den et luksuriøst ritual, der forbereder håret optimalt til efterfølgende behandlinger. Denne Kérastase fugtgivende shampoo forvandler bleget hår til et lærred af ren elegance og vitalitet.Hvad der gør denne shampoo ekstraordinærHyaluronsyre og alpedelweiss-ekstrakt til dyb genopfugtning og antioxidantbeskyttelseAvanceret formel, der selektivt fjerner mathed uden at påvirke hårets strukturSkaber optimalt grundlag for behandlinger, mens den bevarer farveintensitetLeverer professionelle resultater med silkeblød fornemmelse og strålende glansSådan opnår du perfekte resultaterGør håret vådt og applicér en mængde svarende til en femkrone, massér forsigtigt fra hårbund til spidser og skyl grundigt - gentag processen for optimal rengøring og glans.Oplev kraften i avanceret fransk hårplejeteknologi. Opdag Kérastase Blond Absolu Bain Lumière i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Shampoo
Størrelse: 500 ml
Artikel nr.: 84817
EAN: 3474636881260
Varenr.: 84817
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere (500ml)
-15%392 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo for lightened or highlighted hair 500 ml
460 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo for lightened or highlighted hair 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo for lightened or highlighted hair 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk345 kr345 krKøb
2Cocopanda DK351 kr351 krKøb
3NordicFeel DK382 kr382 krKøb
4Bangerhead DK392 kr392 krKøb
5Lyko DK460 kr460 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo for lightened or highlighted hair 500 ml

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo for lightened or highlighted hair 500 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 296,77 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 400,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 345 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo for lightened or highlighted hair 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Shampoo for lightened or highlighted hair 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026345 kr29,1 kr (9%)
31. maj 2026315,9 kr48,1 kr (13%)
30. maj 2026364 kr19 kr (6%)
28. maj 2026345 kr6 kr (2%)
25. maj 2026351 kr12 kr (3%)
24. maj 2026363 kr29 kr (7%)
23. maj 2026392 kr41 kr (12%)
19. maj 2026351 kr9 kr (3%)
15. maj 2026342 kr9 kr (3%)
9. maj 2026351 kr14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret