Gå til hovedindhold

Kramer Electronics Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI

Kramer ElectronicsKVM-switchesEAN: 7291063090012
Pris fra 3.353 krtil 3.556 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 203 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.321 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3353 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI
3.353 kr
Til butik
Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI billede

Produktinformation

Kramer DigiTOOLS VS-211X - Video-/audioswitch - 2 x HDMI - desktop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 20-80549090
EAN: 7291063090012
Varenr.: 996572834
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kramer Electronics Kramer DigiTOOLS VS-211X
3.353 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kramer Electronics Vs-211x Hdmi
-0%3.556 kr
Før 3.556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kramer Electronics Vs-211x Hdmi billede

Produktinformation

Håndter to HDMI-kilder og én udgang for enkel skift mellem kilder. Bevar 4K-video og sikker afspilning med HDMI 2.0 og HDCP 2.2. EDID-kontrol forbedrer kompatibiliteten og reducerer tiden til skærmopsætning. 3,5 mm lydudgang muliggør separate lydfeeds uden adaptere. Aluminiumskabinet og kompakt størrelse egner sig til racks og kontrolrum.

Produktspecifikationer

Mærke: Kramer
Kategori: Skærmswitch
Artikel nr.: 20-80549090
EAN: 7291063090012
Varenr.: 5011298660

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.353 kr3.353 krKøb
2Proshop DK3.353 kr3.353 krKøb
3Dustin DK3.556 kr3.642,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI

PriceData har fulgt prisen på Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI i 143 dage. Laveste pris i perioden er 3.319 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 4.181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.397 kr.

Den nuværende pris på 3.353 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Kramer DigiTOOLS VS-211X Video-/audioswitch HDMI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.353 kr1 kr (0%)
31. maj 20263.352 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.353 kr11 kr (0%)
28. maj 20263.364 kr13 kr (0%)
27. maj 20263.377 kr36 kr (1%)
21. maj 20263.341 kr12 kr (0%)
20. maj 20263.353 kr12 kr (0%)
19. maj 20263.365 kr9 kr (0%)
17. maj 20263.356 kr23 kr (1%)
16. maj 20263.333 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret